تاریخ: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۴:۱۰
بازدید: ۲۸۱
کد خبر: ۹۲۸۱۷
پیام نوروزی رییس هیات عامل ایمیدرو

سال 98، نمادی از عمل به مسوولیت اجتماعی و جلوه های انسانی توسعه

می متالز - خداداد غریب پور ریاست هیات عامل سازمان ایمیدرو در پیامی سال نو را تبریک گفت.
سال 98، نمادی از عمل به مسوولیت اجتماعی و جلوه های انسانی توسعه

به گزارش می متالز، متن پیام بدین شرح است:

قفس بشکن کزین دام گلوگیر
اگر خواهی شدن اکنون توان شد
(عطار نیشابوری)

بخش معدن و صنایع معدنی سال متفاوتی را پشت سرگذاشت و سال نو را در حالی آغاز می کند که جلوه های انسانی و نوع دوستی در آن بیش از گذشته به منصه ظهور رسیده است. از ابتدای سال 98 که استان های متعددی با بروز سیل مواجه شدند، سازمان ایمیدرو بر آن شد تا همراستا با اهداف عالی سیاست های کلان و برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت و در راستای مسئولیت های اجتماعی خود کمک 100 میلیارد تومانی از طرق شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی در اختیار نهادهای امدادی و کمک رسان برای جبران بخشی از خسارت های سیل قرارد دهد تا لااقل آلام مردم اندکی کاهش یابد. در سالی که گذشت با همه مشکلات از اقدامات توسعه ای غافل نبودیم، برنامه های تولید، اجرای طرح های توسعه، طرح جدید اکتشاف 400 هزار کیلومتر مربعی، راه اندازی طرح هایی به ارزش 3.5 میلیارد دلار، احیای نزدیک به 150 معدن کوچک به ویژه در مناطق محرومتر که نیاز به ایجاد فرصت توسعه و خدمات و عدالتمندی بیشتری حس می شد و ... بخشی از عملکرد ما آنهم در شرایطی بود که چندین بار توسط آمریکا در لیست تحریم های ظالمانه قرار گرفتیم. طی هفته های اخیر نیز که متاسفانه کشور ما همچون بسیاری از کشورها، درگیر ویروس کرونا شده است، ایمیدرو و شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی علاوه بر رعایت اصول پیشگیری و توزیع تجهیزات حیطه فعالیت خود، اقدام به کمک رسانی به استان محل خدمت و سایر استان های دارای کمبود شده اند.

در همین روزهای گذشته، بیش از 36 میلیارد تومان در اختیار نهادهای کمک رسان و امدادی قرار گرفت و به زودی 100 میلیارد تومان دیگر در این مسیر پرداخت خواهد شد. علاوه بر این تأمین ارز مورد نیاز خرید برخی اقلام پزشکی از دیگر خدمات این شرکت ها بود. اینجانب به عنوان سکان دار این مجموعه عظیم، تاکید دارد که در سال جدید بیش از گذشته، خود و مجموعه را همراه مردمان این سرزمین می داند و این امر را رسالت انسانی توسعه قلمداد می کنیم.

اکنون که در آستانه سال 1399 هستیم از پروردگار بلند مرتبه خواستار سلامتی و نیک سرانجامی برای یکایک مردمان عزیز این سرزمین هستم. همچنین به امید ایزد منان، توفیق خدمت رسانی افزون تر را برای خدمتگزاران این مرز پرگهر طلب می کنم. دست تمامی مدیران، کارشناسان و کارگران گرانقدر را در این مسیر پرفراز و نشیب به گرمی می فشارم و تبریکات صمیمانه خود و همکاران را نصیب یکایک عزیزان می کنم.

خداداد غریب پور/ معاون وزیر و رییس هیات عامل ایمیدرو

منبع: ایمیدرو
عناوین برگزیده