تاریخ: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۲:۴۵
بازدید: ۱۲۲
کد خبر: ۹۲۸۴۵
رییس روابط عمومی شرکت سیمان خوزستان تشریح کرد:

اقدامات شرکت سیمان خوزستان در راستای مسوولیت اجتماعی و مقابله با شیوع کرونا ویروس

می متالز - رئیس روابط عمومی شرکت سیمان خوزستان از انجام محلول پاشی و ضد عفونی روستا های اطراف این شرکت با هدف پیشگیری از کورنا ویروس خبر داد.
اقدامات شرکت سیمان خوزستان در راستای مسوولیت اجتماعی و مقابله با شیوع کرونا ویروس

به گزارش می متالز، بهروز میرزایی در حاشیه اجرای این طرح اظهار کرد: این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و بنا به دستور مهندس حاج نایب مدیر عامل شرکت سیمان خوزستان، اقدام به محلول پاشی و ضد عفونی روستای های دشت دنا و بنه خیر الله که در مجاورت کارخانه قرار دارند، کرده است. علاوه بر آن واحد HSEE سیمان خوزستان با اعزام کارشناسان خبره به این دو روستا، راه های پیشگیری و مراقبت های بهداشتی را به ساکنین آموزش و به وسیله تب سنج لیزری عملیات غربالگری ویروس کرونا را انجام داده اند. 

رئیس روابط عمومی شرکت سیمان خوزستان افزود: از ابتدای شیوع این ویروس در کشور، سیمان خوزستان با تشکیل کمیته پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا، تمهیدات ویژه ای را برای مقابله با این بیماری در نظر گرفته است که از جمله آن می توان به ضدعفونی و گند زدایی روزانه از تمام واحد های شرکت، سرویس های ایاب و ذهاب، پایانه باربری و همچنین آموزش های لازم را به رانندگان محترم، نصب پلاکارد و پوستر های آموزشی بهداشتی اشاره نمود.

عناوین برگزیده