تاریخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۱:۳۷
کد خبر: ۱۳۹۷۸۱
در کدال منتشر شد؛
می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۴۶ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال سود کسب کرد.
مروری بر پرتفوی مهرماه "وخارزم"

به گزارش می متالز، شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی با سرمایه ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۱ هزار و ۲۴۳ میلیارد و ۴۷۹ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۹۸ هزار و ۲۳۷ میلیارد و ۸۳۵ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۰۴ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال به ۱۱ هزار و ۳۴۸ میلیارد و ۱۹ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی نیز با کاهش ۱۲ هزار و ۴۰۶ میلیارد و ۷۶۳ میلیون ریال معادل ۸۵ هزار و ۸۳۱ میلیارد و ۷۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"وخارزم" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۶۲ میلیارد و ۹۵۴ میلیون ریال به مبلغ ۵۰۹ میلیارد و ۵۴۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۴۶ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۴۴ میلیارد و ۳۵۸ میلیون ریال خریداری کرد.

عناوین برگزیده