تاریخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۸:۰۸
کد خبر: ۲۰۱۳۵۶
فهرست شعب کشیک اعلام شد:
‌می‌متالز - ​در‌های شعب منتخب بانک صادرات ایران در سراسر کشور در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز برای ارائه خدمات بانکی به روی مردم باز است. بانک صادرات ایران همانند گذشته، علاوه بر تسهیل دسترسی به انواع خدمات از طریق ابزار‌های بانکداری الکترونیک، سامانه شعب مجازی سپهر (شمس)، همراه بانک، اپلیکیشن «صاپ»، اینترنت‌بانک و... در واپسین روز سال ٩٩ و ایام تعطیلات نوروز ١٤٠٠ نیز به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

به گزارش می‌متالز، به همین منظور، این بانک ساعات کار و فهرست شعب کشیک​ خود را در سراسر کشور اعلام کرد. شعب منتخب این بانک در روز جمعه٢٩ اسفندماه ٩٩ از ساعت ٩ تا ١٢ به مشتریان خدمات‌رسانی می‌کنند.
علاوه بر این، شعب کشیک بانک صادرات ایران در سراسر کشور در روز‌های دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب، دوم، سوم و چهارم فروردین ماه ١٤٠٠ نیز از ساعت ٩ تا ١٢ به مشتریان خدمت ارائه می‌دهند.
سامانه شمس (شعبه مجازی سپهر) بانک صادرات ایران به عنوان یکی از به‌روزترین ابزار‌های خدمات بانکداری الکترونیک با هدف ارائه خدمات پرکاربرد بانکی راه‌اندازی شده که به صورت غیرحضوری، در دسترس مشتریان قرار دارد.
«درخواست اینترنتی تسهیلات و تعهدات»، «افتتاح حساب»، «دریافت دسته‌چک»، «رفع سوءاثر از چک برگشتی»، «فعال‌سازی خدمات بانکداری الکترونیکی»، «دریافت صورتحساب اینترنتی» و «ثبت‌نام در سامانه درخواست تعویق اقساط تسهیلات»، از جمله خدماتی است که از طریق سامانه «شمس» در اختیار مشتریان بانک صادرات ایران به نشانی: https://shams.bsi.ir​ قرار می‌گیرد.

برای دریافت فهرست شعب کشیک پایان سال ٩٩ و ایام نوروز ١٤٠٠ کلیک کنید

منبع: بانک صادرات ایران

عناوین برگزیده