تاریخ: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۰۱:۲۰
کد خبر: ۲۰۲۰۲۲
‌می‌متالز - آیین اختتامیه جشنواره ملی خلاقیت، نو آوری و کار آفرینی فردا (۲۴ اسفندماه) با حضور مدیران ارشد بانک ملی ایران، وزارت آموزش و پرورش و سازمان‌های دیگر در سالن همایش فردوسی این بانک برگزار می‌گردد.

به گزارش می‌متالز، مخاطبین این جشنواره که با مجوز معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش و به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران و پژوهش سرای دانش آموزی بصیرت ناحیه دو شهرری برگزار شده است، دانش آموزان، اولیای دانش آموزان، فرهنگیان، و دانشجو معلمان هستند که در محور‌های علمی مختلف ایده‌های خلاقانه خود را ارائه داده اند.
در این مراسم ضمن ارایه گزارش از فرآیند‌های منحصر به فرد جشنواره، ایده‌های منتخب طلایی، نقره ای، برنزی و شایسته‌ی تقدیر از شرکت کنندگان که شامل دانش آموزان، اولیا و مربیان سراسر کشور، مدارس ایرانی خارج از کشور و مدارس دانش آموزان با نیاز‌های ویژه و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان می‌باشند، مورد تقدیر و حمایت قرار خواهند گرفت.
مراسم آیین اختتامیه جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی از کانال آپارات کانون جوانه‌های بانک ملی ایران به آدرس kidsbankmelli و اینستاگرام kidsbankmelli و کانال آپارات جشنواره stideas.ir در روز یکشنبه ۲۴ اسفند از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱:۳۰ به صورت زنده پخش خواهد شد.

منبع: بانک ملی ایران

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده