تاریخ: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۴:۱۹
کد خبر: ۲۰۲۳۶۰
‌می‌متالز - مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اهمیت مسوولیت‌های اجتماعی گفت: در همین خصوص در یک سال گذشته توجه ویژه‌ای به حوزه هنر و حمایت از هنرمندان داشته‌ایم.

به گزارش می‌متالز، هادی نباتی نژاد در آیین رونمایی از هفت اثر تجسمی برنامه «ضیافت آفتاب» اظهار کرد: در فولاد مبارکه علاوه تولید صنعت و فولاد که ما را به نوعی به قطب صنعت ایران تبدیل کرده است، به مسوولیت‌های اجتماعی نیز توجه می‌شود. در همین راستا در یک سال گذشته توجه ویژه‌ای به حوزه هنر و حمایت از هنرمندان داشته‌ایم.

وی افزود: به علاوه باتوجه به اهمیت هنرمندان اصفهانی، در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی خود به منظور فعال کردن اقتصاد هنر، تصمیم به ورود به حوزه برگزاری ضیافت‌های هنری گرفتیم. در رویداد‌های هنری آینده نیز سعی در حمایت از هنرمندان شهرمان خواهیم داشت.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه همچنین با تاکید بر اهمیت مسوولیت‌های اجتماعی فولاد مبارکه، حمایت‌های این شرکت در مبارزه با بیماری کرونا را نمونه‌ای از فعالیت‌های فولاد مبارکه در این راستا عنوان کرد.

مجتبی شاه مرادی، رئیس حوزه هنری استان اصفهان، نیز در این آیین رونمایی با بیان اینکه خوراک اصلی این ضیافت را هنرمندان اصفهان تولید کرده‌اند، گفت: امیدوارم این ضیافت طلیعه تولید آثار مختلف و برپایی ضیافت‌های هنری متعدد باشد و چرخه تولید اثر هنری و راه یابی این آثار به زندگی مردم راه یابد.

حمایت فولاد مبارکه از هنرمندان اصفهانی در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی

در این مراسم محسن سلیمانی مدیر خانه خط حوزه هنری اصفهان) در خصوص آثار هنری و لزوم ورود آن به چرخه اقتصادی مطالبی را بیان کرد و هفت هنرمند خالق آثار تجسمی نیز به توضیح آثار خود پرداختند و از آثار «ماه مجلس» اثر حسین گلشنی با تکنیک شکسته نستعلیق، «در سپیده دم» اثر رسول طاهری تهرانی (نقاشیخط) با تکنیک اکرلیک، «سمفونی هستی» اثر ساراتگریان (نقاشیخط) با تکنیک اکرلیک، «زیارت حضرت رسول (ع)» اثر عزرا عبدالله پور با تکنیک خوشنویسی نسخ، «سوره توحید» اثر رامین خرم زاده (نقاشیخط) با تکنیک اکرلیک، «شمس رسل» اثر الیاس جابری با تکنیک نستعلیق چلیپا، سه لت (وحی- معراج- یگانگی) اثر لیدا فراست (تصویرسازی) با تکنیک اکرلیک بر روی چوب رونمایی شد.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

عناوین برگزیده