تاریخ: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۳:۴۴
کد خبر: ۲۰۲۵۲۷
می متالز - شرکت صنعتی فولاد سدید ماهان در سال ۱۳۷۵ تاسیس شد و آغاز به فعالیت کرد. هدف این شرکت تولید مکانیزه سازه‌های فلزی است و اجرای پروژه‌های بسیاری مانند سازمان غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمان، کارخانه شیر پاک واحد قلعه گنج، بیمارستان ارتش جمهوری اسلامی ایران، مجتمع مسکونی تعاونی پاسداران بندر عباس و خوابگاه دانشگاه پردیس را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
تعداد بازدید : 34

به گزارش می‌متالز، ۱. این مجموعه در زمینی به مساحت ۱۵ هزار متر مربع قرار دارد. ۱۴ هزار متر مربع از فضای این مجموعه مربوط به سالن تولید، دو هزار و ۱۰۰ متر مربع مربوط به بخش ساخت، ۹۰۰ متر مربع مربوط به سالن رنگ سند پلاست، ۳۱۲ متر مربع مربوط به سالن رفاهی و ۴۵۰ متر مربع مربوط به انبار ضایعات است.

۲. شرکت صنعتی فولاد سدید ماهان در حوزه ساخت و نصب انواع اسکلت‌های ساختمانی، سوله‌های صنعتی، سازه‌های پل‌های ترافیکی و همجنین محصولات فولادی سفارشی، خدمات با ارزشی را به بالغ بر ۱۰۰ پروژه عمرانی ارائه کرده است.

۳. شرکت سدید ماهان دارای تجهیزات مناسب و تعداد ۱۰۰ نیروی متعهد و متخصص ساخت سازه‌های فلزی با تولید سالانه ۱۲ هزار تن است. از دیگر دارایی‌های این شرکت می‌توان از گواهینامه‌های متعدد استاندارد کیفی و اخذ نمایندگی رسمی پخش محصولات فولاد مبارکه اصفهان نام برد.

۴. سدید ماهان، شرکتی بی‌رقیب از نظر زمان تکمیل پروژه، کیفیت اجرا و قیمت تمام شده در سطح استان کرمان محسوب می‌شود.

۵. مدیرعامل شرکت صنعتی فولاد سدید ماهان علی توکلی نام دارد.

۶. مجموعه فعالیت‌های شرکت فولاد سدید ماهان در واحد بازرگانی و فروش و واحد تولید خلاصه می‌شود. با توجه به اینکه این شرکت نماینده فولاد مبارکه اصفهان در استان کرمان است، در بخش بازرگانی و فروش به ارائه محصولات این کارخانه «ضخامت ۱۵ میلیمتر» به صورت عمده و خرده فروشی می‌پردازد.

۷. مهمترین فعالیت‌های شرکت صنعتی فولاد سدید ماهان تبدیل کلاف به شیت سالانه حدود ۶۳ هزار تن، تبدیل شیت به تسمه دو هزار و ۷۰۰ تن، تسمه به صفحه، لچکی و ... هزار و ۴۰۰ تن و سوراخ کاری ورق است. از دیگر فعالیت‌های این شرکت می‌توان به برشکاری ورق‌های زاویه دار با دستگاه «سی ان سی» روزانه چهار تن، برش کاری بیلت به شمش تا ضخامت ۳۰۰ میلیمتر و انواع ورق با دستگاه راسته بر روزانه ۱۰ تن و ساخت سازه‌های فلزی و سوله پیچ و مهره‌ای با ظرفیت سالانه ۱۲ هزار تن اشاره کرد.

۸. مجموعه صنعتی فولاد سدید دارای استاندارد سیستم مدیریت کیفیت، استاندارد زیست محیطی و استاندارد سیستم ایمنی و بهداشت شغلی است.

۹. برخی پروژه‌های اجرا شده مجموعه سدید ماهان، ساخت آلمان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، پروژه تاپ رکورد «کیش»، شرکت آرمان کیمیا اعتماد، گیت ورودی مجتمع صنعتی و معدنی گل گهر، پل شهید بهشتی «سیدی»، گندله سازی فولاد بوتیا و کارخانه‌های تولید بنتونیت و گلوله فولادی تامین آتیه میدکو هستند.

منبع: کاماپرس

عناوین برگزیده