تاریخ: ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۱:۰۸
کد خبر: ۲۰۲۹۸۷
‌می‌متالز - همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان لرستان با حضور حسین سلاح ورزی، نائب رئیس اتاق ایران و رئیس اتاق خرم‌آباد برگزار و از صادرکنندگان نمونه این استان تقدیر شد.

به گزارش می‌متالز، همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان که در سالن همایش اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد. حسین سلاح ورزی، نائب رئیس اتاق ایران و رئیس اتاق خرم‌آباد در این مراسم گفت: همه‌ساله همایش تجلیل از صادرکنندگان در پاییز برگزار می‌شد، اما امسال به دلیل شرایط کرونایی به اسفند موکول شده است.

در ادامه، استاندار لرستان گفت: صادرکنندگان باید برای توسعه و رشد اقتصادی این استان تلاش کنند چراکه ظرفیت‌های خوبی در بخش صادرات منطقه وجود دارد.

سید موسی خادمی ابراز امیدواری کرد: شرایط برای صادرات حداکثری در لرستان فراهم شود تا استان به جایگاه شایسته و واقعی خود در این حوزه دست یابد.

او گفت: لرستان دارای ظرفیت‌های بسیاری در بخش صادرات است و از تمامی دستگاه‌های پشتیبان و تسهیلگر در این راستا کمال قدردانی را داریم.

او اضافه کرد: همایش تجلیل از صادرکنندگان از مهم‌ترین جلسات استانی است چراکه فعالان بخش اقتصادی زمینه رشد و توسعه استان را افزایش داده‌اند و اقدامات آن‌ها قابل‌تقدیر است.

بهزاد منصوری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در ادامه اظهار کرد: امیدواریم زمینه مساعد برای هم‌افزایی در حوزه صادرات بخش‌های صنعت، معدن و کشاورزی ایجاد شود.

در این همایش از شرکت کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا در گروه کشاورزی، در گروه صنعت از شرکت داروسازی اکسیر، داروسازی زاگرس فارمد پارس، بیسکویت‌سازی زرین ظفر و شیر پگاه لرستان و در گروه معدن از شرکت آرتین پودر و شرکت آهک هیدراته صنعتی لرستان تجلیل شد.

منبع: پایگاه خبری اتاق ایران

عناوین برگزیده