تاریخ: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۱۳
کد خبر: ۲۰۸۳۳۶
‌می‌متالز - همزمان با روند نزولی قیمت ارز، بازار خودرو با ریزش قیمت‌ها روبه رو شد.

به گزارش می‌متالز، در بازار امروز خرید و فروش خودرو کاهش نرخ ارز عاملی شده تا ریزش قیمت‌ها در انواع خودرو اتفاق بی افتد و عمده خریداران به امید ثبات قیمت‌ها دست از معامله کشیده اند.

البته تعطیلی مراکز شماره گذاری خودرو و نمایشگاه‌های فروش خودرو نیز بر کسادی بازار اضافه کرده و خرید وفروش خودرو به صفر رسیده است.
در حالی معاملات خودرو به صفر رسیده که در چند روز گذشته معاملات در بازار‌های غیررسمی صورت می‌گرفت، اما ریزش قیمت‌ها در بازار ارز فروش را متوقف کرده است.

هم اکنون پژو ۲۰۶ تیپ دو با کاهش سه میلیون تومانی با قیمت ۱۹۹ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ صندوق دار با کاهش سه میلیون تومانی با قیمت ۲۴۵ میلیون تومان به فروش می‌رود.

همچنین سمند ال ایکس نیز با قیمت ۱۵۴ میلیون تومان، سورن با قیمت ۲۴۰ میلیون تومان، دنا پلاس ۳۱۴ میلیون تومان، پژو پارس ۲۲۴ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۳۹۰ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ تیپ پنج ۲۵۴ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

در محصولات سایپا نیز کوئیک ۱۴۷ میلیون تومان، تیبا دو صندوقدار ۱۲۳ میلیون تومان، تیبادو با قیمت ۱۳۲ میلیون تومان و ساینا ۱۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
سایپا ۱۱۱ نیز با قیمت ۱۲۶ میلیون تومان، سایپا ۱۵۱ با قیمت ۱۲۲ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

عناوین برگزیده