تاریخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۰۰
کد خبر: ۲۰۹۳۸۹
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران خبر داد:
‌می‌متالز - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران گفت: در سال گذشته تعداد ۱۷۰ واحد تولیدی و صنعتی راکد و غیر فعال با پیگیری کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید به مدار تولید بازگشتند.

به گزارش می‌متالز، یداله صادقی گفت: تعداد ۲۲۰ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید درسال ۹۹ برگزار شده است که به مشکلات هزار و ۲۰۰ واحد صنعتی و تولیدی رسیدگی و تعداد هزار و ۲۵۴ مصوبه ماحصل آن بود.

رئیس سازمان صمت استان تهران تصریح کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی ایجاد شده در اثر تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا بعضی از واحد‌های تولیدی به ویژه صنایع کوچک دچار آسیب شده‌اند که با عزم جدی مسئولان و دستگا‌های اجرایی این مشکلات نیز مرتفع خواهد شد.

صادقی با اشاره به پرداخت تسهیلات رونق تولید همچون سنوات گذشته به واحد‌های متقاضی، گفت: تسهیلات جهش تولید به دارندگان جواز تاسیس، توسعه، پروانه بهره برداری، گواهی فعالیت صنعتی، کارت شناسایی کارگاه، پروانه اکتشاف، گواهی کشف، پروانه بهره برداری معدن و مجوز‌های صنفی معتبر در قالب سرمایه ثابت و سرمایه درگردش قابل پرداخت است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: لازم است متقاضیان درخواست خود را از طریق سامانه بهین یاب (behinyab) ثبت کنند و در صورت تطبیق با اولویت‌ها، به بانک عامل ارجاع خواهد شد.

منبع: شاتانیوز

عناوین برگزیده