تاریخ: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۱۲
کد خبر: ۲۰۹۶۴۳
استاندارخراسان شمالی:
‌می‌متالز - استاندار خراسان شمالی، عملکرد بانک کشاورزی در استان را مثبت ارزیابی و حال این بانک را خوب توصیف کرد.

به گزارش می‌متالز، محمدعلی شجاعی روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه در دیدار با روح اله خدارحمی مدیرعامل این بانک، ضمن تشریح شرایط بخش کشاورزی استان و بیان مشکلات فعالان بخش، به نگاه بلند بانک کشاورزی در مسیر توسعه و رفع موانع تولید اشاره کرد و گفت: بار‌ها گفته ام؛ یکی از سازمان‌های خوب کشور، بانک کشاورزی است. مدیرعامل بانک، نگاه بلند توسعه‌ای دارد و با چنین درکی به سرعت دستور رفع موانع را صادر می‌کند. به عنوان استاندار در جلسات مختلف با تولیدکننده ها، وقتی مشکلات بیان می‌شود و حرف از بانک کشاورزی به میان می‌آید، من موضوع را حل شده تلقی می‌کنم، زیرا می‌دانم یا در استان و یا در تهران مشکل به سرعت برطرف خواهد شد.

استاندار خراسان شمالی افزود: نگاه من به بانک کشاورزی این است که در شرایطی که خیلی‌ها تلاش می‌کنند برای انجام نشدن و یا انجام ندادن کار‌های توسعه ای، بانک کشاورزی برای انجام دادن کار و توسعه امور مصمم است. به همین دلیل می‌گویم، حال بانک کشاورزی خوب است.

بر اساس این گزارش، این دیدار که در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزارشد، درباره مسایل و مشکلات بخش کشاورزی استان خراسان شمالی بحث وتبادل نظر و بر تداوم اقدامات بانک کشاورزی برای تحقق جهش تولید در حوزه محصولات کشاورزی این استان تأکید شد.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده