تاریخ: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۰۴
کد خبر: ۲۱۲۹۴۳
عضو هیات عامل و معاون شعب بانک ملی ایران:
‌می‌متالز - عضو هیات عامل و معاون شعب بانک ملی ایران گفت: پروژه "مدیریت دانش" می‌تواند نقشی محوری در ارتقاء سطح بهره وری نیروی انسانی در بانک داشته باشد.

به گزارش می‌متالز، حسن مونسان در نشستی با حضور رضا مظفری، رئیس اداره کل آموزش بانک، تاکید کرد: هر نسل از همکاران بانک ملی ایران در بخش‌های مختلف دارای تجربیات و آموزه‌های ذی قیمتی هستند که در صورت ثبت و انتقال این آموزه‌ها به نسل‌های آتی کارکنان، می‌توان شاهد جهش کارآیی نیروی انسانی در بانک بود.

وی افزود: نکته مهم این است که در این روند، دانش و تجربه کارکنان به صورت کاربردی منتقل شود و مجموعه دانش و تجربیاتی که جمع آوری می‌شود، از چنان کارآیی و سهولت دسترسی برخوردار باشد؛ که برای نسل‌های آتی کارکنان، جاذبه لازم را داشته و توجه آن‌ها را برای استفاده از این میراث ارزشمند، برانگیزد.

عضو هیات عامل و معاون شعب بانک ملی ایران تاکید کرد: ضروری است تا تیمی متشکل از کارشناسان خبره و توانا، آموزه ها، دانش و تجربیات همکاران را تجزیه و تحلیل کرده و روند انتقال دانش را به درستی هدایت کنند.

رضا مظفری رئیس اداره کل آموزش بانک ملی ایران نیز در این دیدار گفت: در پروژه "مدیریت دانش"، ایجاد انگیزه در کارکنان برای انتقال دانش از اهمیت فراوانی برخوردار است. برای این مهم، باید ساز و کار انگیزشی کارآمدی در نظر گرفته شود.

وی افزود: پرهیز از موازی کاری با دیگر بخش‌های بانک در انتقال تجربیات نیز از مهم‌ترین محور‌هایی است که اداره کل آموزش در سر فصل‌های فعالیت تیم پروژه "مدیریت دانش" قرار داده است. در این دیدار مجید دشتی مسوول گروه کارشناسی پروژه "مدیریت دانش"، گزارشی از اقدامات این گروه ارائه کرد.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)