تاریخ: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۱۰
کد خبر: ۲۱۲۹۴۴
‌می‌متالز - عضوکمیسیون اقتصادی مجلس از حمایت و توجه ویژه بانک صنعت و معدن به صنایع و معادن شهرستان گناباد و بجستان تقدیر کرد.

به گزرش می‌متالز، وی آزادسازی معادن را اقدام بزرگی برای بهره مندی آحاد مردم از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های عظیم معادن دانست و گفت: از وزیر صمت و مدیرعامل بانک صنعت و معدن برای حضور در شهرستان گناباد و توجه به دغدغه‌های صنعت گران و معدن کاران و اینکه قول مساعدت دادند بسیار متشکریم.

صفایی افزود: با واگذاری معادن راکد به افراد دارای صلاحیت، زمینه توسعه، اشتغال و تولید پایدار فراهم می‌شود و شاهد ثمرات مثبت آن خواهیم بود. نماینده گناباد اظهار داشت: در شهرستان گناباد با خشکسالی مواجه ایم و برای کمک به کشاورزان، دامداران و صنعتگران منطقه از مراجع ذیربط تقاضای مساعدت و تخصیص منابع داریم.

گفتنی است، دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن در روز شنبه هشتم خرداد ماه در سفر به استان خراسان رضوی و بازدید از طرح‌های صنعتی و معدنی شهرستان‌های گناباد، بجستان و تربت حیدریه برای احداث و بازسازی و تامین نقدینگی واحد‌های صنعتی و معدنی این مناطق پس از بررسی در کارگروه‌های ویژه قول مساعدت و حمایت داد.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)