تاریخ: ۱۴ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۰۵
کد خبر: ۲۱۶۹۱۸
‌می‌متالز - امروز بازار سهام بر خلاف روز گذشته با بازدهی مثبت به کار خود پایان داد همچنین در پایان بازار امروز حدود ۱۴۵ میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی اتفاق افتاد.

به گزارش می‌متالز، امروز بازار سهام بعد از دو روزی که بازدهی منفی را به ثبت رساند امروز، اما با روندی مثبت به پایان رسید و شاخص کل با ۱۰ هزار واحد مثبت در محدوده یک میلیون و ۲۵۴ هزار واحد قرار گرفت و ۰٫۸۸ درصد مثبت را به ثبت رساند. ارزش معاملات بورس امروز با وجود روند مثبت بازار، اما به چهار هزار میلیارد تومان رسید و نسبت به دیروز کاهش یافته است.

شاخص کل هم‌وزن هم امروز ۱٫۵ درصد رشد را ثبت کرد و در محدوده ۳۸۶ هزار واحد قرار گرفت. نماد‌های «تاپیکو»، «شپنا» و «فملی» با تاثیری مثبت در شاخص کل به کار خود پایان دادند.

امروز همچنین بیشترین حجم معاملات برای «کرمان» با ۶۸۲٫۳ میلیون سهم «خپارس» با ۳۹۵٫۶ میلیون سهم «خساپا» با ۳۶۰٫۳ میلیون سهم «خودرو» با ۳۰۴٫۵ میلیون سهم و «خگستر» با ۲۲۸٫۳ میلیون سهم بود.

حدود ۱۴۵میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی در بازار امروز اتفاق افتاد و ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس هم به حدود پنج هزار و ۱۶۰میلیارد تومان رسید.

بورس امروز چگونه ۱۴ تیر به پایان رسید؟ / سیمانی‌ها به مدار تعادل برگشتند

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده