تاریخ: ۱۵ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۵۱
کد خبر: ۲۱۷۰۷۲
‌می‌متالز - نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی از کارخانه شرکت ذوب آهن اصفهان دیدار کردند.

به گزارش می‌متالز، سید ناصر موسوی لارگانی و محمد رضوانی فر مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ۱۴ تیرماه با حضور در ذوب آهن اصفهان با منصور یزدی زاده و معاونین شرکت دیدار و گفتگو کردند.

وی در این دیدار بر لزوم هر چه بیشتر تعاملات ذوب آهن و شهرستان فلاورجان تاکید کرد و گفت: ذوب آهن از بزرگترین تولید کنندگان فولاد در ایران است که در بدو تاسیس به آن ذوب آهن ملی می‌گفتند و به صنعت فولاد خدمات شایسته‌ای کرده است.

لارگانی با اشاره به خدمات ذوب آهن اصفهان به منطقه و تاثیرات مثبت آن در ابعاد اقتصادی، اجتماعی و توسعه زیرساخت‌ها، گفت: تعامل و همکاری این مجتمع عظیم صنعتی با منطقه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و چشم انداز خوبی در این زمینه وجود دارد.

مدیرعامل شستا نیز در این دیدار شفافیت مالی و به روز بودن صورت‌های مالی را یکی از عوامل اصلی موفقیت شرکت‌ها دانست که متاسفانه به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی‌گیرد و افزود: صورت‌های مالی ذوب آهن از شفافیت لازم برخوردار است و این یک نقطه قوت برای این مجتمع عظیم صنعتی است.

وی افزود: مدیریت عالی ذوب آهن اصفهان با اجرای طرح‌های توسعه‌ای اقدامات مهمی را در جهت پیشرفت برداشته و توانسته این شرکت را به سود آوری برساند که این مهم شایسته تقدیر است.

رضوانی فر با اشاره به اینکه در تمام فعالیت‌ها شرکت اعم از فعالیت‌های خود ذوب آهن اصفهان و همچنین پیمانکاران و شرکت‌هایی که در آن مشغول به ارائه خدمات هستند باید مطابق با قوانین کار به نیرو‌های خود پرداخت داشته باشند و نباید حقی از کارکنان این شرکت‌ها تضییع شود گفت: مسائل آموزشی و ایمنی تمام کارکنان باید در بالاترین سطح رعایت گردد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیزضمن ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت گفت: موفقیت در صادرات و تداوم این مهم یکی از راهکار‌های خارج شدن از زیان انباشته بود که توانست شرکت را به سود آوری برساند، توزیع سود و کاهش بند‌های مغایرت در صورت‌های مالی از دیگر دستاورد‌های این مجتمع عظیم صنعتی در چند سال اخیر است.

یزدی زاده، با اشاره به تولید محصول استراتژیک ریل و توسعه خطوط ریلی کشور در سال گذشته با استفاده از تولیدات ذوب آهن اصفهان، گفت: در صورت تامین پایدار مواد اولیه این مجتمع عظیم صنعتی می‌تواند با تمرکز بر تولید، نقش خود را در اقتصاد و صنعت کشور به خوبی ایفا نماید.

همچنین احمد اکبری معاون سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت ذوب آهن طی سخنانی، دوره جدید استخدام در این شرکت را یکی از منظم‌ترین و شفاف‌ترین دور‌های جذب نیروی انسانی دانست و گفت: بر اساس دستور العمل این شرکت، شهر‌های پیرامون و سپس استان در اولویت جذب نیروی انسانی در ذوب آهن اصفهان هستند و این موازین به طور کلی رعایت گردید.

وی خاطر نشان ساخت: در دوره جدید استخدام تمامی مراحل توسط دانشگاه و تحت نظارت ذوب آهن و واحد‌های نظارتی برگزار شد تا کسانی که واقعاً استحقاق دارند در این شرکت جذب و مشغول به کار گردند.

منبع: بورس امروز

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده