تاریخ: ۲۱ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۵:۳۴
کد خبر: ۲۱۷۹۱۵
‌می‌متالز - به اطلاع مشتریان بانک توسعه تعاون می‌رسد که با تغییر ساعت کاری کلیه بانک‌های کشور ساعت فعالیت سامانه ساتنا و پایا نیز تغییر یافت.

به گزارش می‌متالز، بر اساس مصوبه هیات وزیران ساعت فعالیت بانک‌ها از ۲۰ تیر ماه سال جاری تغییر یافت که با این تغییر ساعت فعالیت سامانه‌های ساتنا و پایا نیز از ۲۰ تیر تا ۳۱ مرداد سال جاری تغییر پیدا کرد.

گفتنی است ساعت کاری سامانه ساتنا از شنبه تا چهارشنبه در بخش دستور پرداخت بین مشتری از ساعت ۷ تا ۱۳ فعال خواهد بود ضمن آنکه سامانه ساتنا تا ۳۱ مرداد پنجشنبه‌ها و سایر روز‌های تعطیل نیزخدمت ارائه نمی‌دهد.

همچنین به اطلاع مشتریان محترم بانک توسعه تعاون می‌رساند که ساعت فعالیت سامانه پایا در روز‌های شنبه تا چهارشنبه درسه نوبت انجام می‌شود. چرخه اول شاپرکی ساعت ۳:۴۵، چرخه دوم ساعت ۹:۴۵، و چرخه سوم ساعت ۱۲:۴۵ تسویه صورت می‌گیرد.

گفتنی است تسویه بین بانکی چرخه‌های مزبور در ساتنا انجام خواهد شد. شایان ذکر است سامانه پایا در روز‌های پنج شنبه در بخش چرخه‌های تسویه همانند روز‌های شنبه تا چهارشنبه عمل خواهد شد، اما تسویه بین بانکی چرخه‌های مزبور در اولین روز کاری در ساتنا انجام خواهد شد.

همچنین ساعت شروع چرخه شاپرکی تسویه وجوه در سامانه پایا در روز‌های جمعه و سایر تعطیلات رسمی ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه خواهد بود.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده