تاریخ: ۲۲ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۲۶
کد خبر: ۲۱۸۰۴۳
‌می‌متالز - قیمت انواع گوشی‌های موبایل سامسونگ، اپل، هوآوی و شیائومی در بازار امروز سه‌شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ را مشاهده می‌کنید.

به گزارش می‌متالز، در جدول‌های زیر، قیمت تمامی مدل‌هایی که دارای گارانتی معتبر هستند، با همان قیمت مصوب شرکت گارانتی آورده شده است، البته قیمت یک مدل با گارانتی‌های مختلف نیز ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. تمامی مدل‌ها، دارای نسخه بدون گارانتی نیز هستند که در بازار با قیمتی ارزان‌تر به فروش می‌رسند.

گلکسی S۲۱ FE در بیش‌تر بازار‌ها عرضه خواهد شد

اگر اخبار فناوری را دنبال کرده باشید، رونمایی گلکسی گلکسی S۲۱ FE با مشکلات و فرازونشیب‌های زیادی روبه‌رو شده است. پرچم‌دار مقرون‌به‌صرفه سامسونگ بی‌شک امسال عرضه خواهد شد؛ اما با تأخیر.

در گزارشی اعلام شده بود وقتی فروش گلکسی S۲۱ FE آغاز شود، یافتن آن مشکل خواهد بود و غول کره‌ای ظاهرا گوشی مذکور را در بازار‌های بسیار محدودی عرضه خواهد کرد که اکنون به‌نظر می‌رسد این گزارش صحت ندارد. طبق آن گزارش، سامسونگ قصد داشت گلکسی S۲۱ FE را فقط در بازار‌های اروپا و ایالات متحده عرضه کند. به‌گزارش Sammobile، اکنون آژانس خبری ژاپنی گزارش داده است که گلکسی S۲۱ FE با اپراتور ژاپنی NTT DoCoMo برای عرضه آماده شده است.

اگر این اخبار دقیق باشد، نشان می‌دهد گلکسی S۲۱ FE راهی بازار‌های بیشتری خواهد شد و سامسونگ احتمالا این گوشی را به اروپا و ایالات متحده محدود نخواهد کرد. کمبود تراشه در جهان دلیل اصلی شایعه محدودیت بازار‌ها در وهله اول بوده است. افزون‌براین، کمبود تراشه باعث حذف گلکسی نوت ۲۱ از فهرست محصولات سامسونگ در سال ۲۰۲۱ شد و همین موضوع دلیل تأخیر گلکسی S۲۱ FE نیز عنوان شده است.

اخبار فاش‌شده قبلی نشان داد گلکسی S۲۱ FE درکنار دستگاه‌های جدید سامسونگ در رویداد آنپکد ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد ۱۴۰۰) معرفی خواهد شد. با این تفاسیر، اگر گلکسی S۲۱ FE در تاریخ مذکور رونمایی نشود؛ نمی‌توان گفت چه زمانی این گوشی عرضه خواهد شد و بازه زمانی معرفی این محصول مبهم خواهد بود.

قیمت گوشی‌های شرکت سامسونگ

قیمت گوشی موبایل در بازار امروز ۲۲ تیر / عرضه بیش‌تر گلکسی S۲۱ FE

قیمت گوشی‌های شرکت هوآوی

قیمت گوشی موبایل در بازار امروز ۲۲ تیر / عرضه بیش‌تر گلکسی S۲۱ FE

قیمت گوشی‌های شرکت اپل
قیمت گوشی موبایل در بازار امروز ۲۲ تیر / عرضه بیش‌تر گلکسی S۲۱ FE


قیمت گوشی‌های شرکت شیائومی

قیمت گوشی موبایل در بازار امروز ۲۲ تیر / عرضه بیش‌تر گلکسی S۲۱ FE

منبع: تجارت نیوز

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده