تاریخ: ۲۱ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۱۳
کد خبر: ۲۱۸۰۸۹
استاندار هرمزگان خبرداد
‌می‌متالز - استاندار هرمزگان بر لزوم حمایت گسترده شرکت فولاد هرمزگان از ورزش استان در راستای حضور تیم‌های ورزشی هرمزگان در مسابقات لیگ‌های سراسری کشور با کمک و تقویت شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان تاکید کرد.

به گزارش می‌متالز، فریدون همتی امشب (۲۱ تیرماه) در دیدار با حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان، عنوان کرد: ایفای مسوولیت‌های اجتماعی و حمایت از ورزش، توقع و مطالبه مردم و مسوولان هرمزگان از صنایع و بنگاه‌های اقتصادی فعال در این استان است.

وی ادامه داد: شرکت فولاد هرمزگان تاکنون کمک‌های خوبی در این زمینه داشته است و انتظار داریم این اقدامات توسعه یابد.

استاندار هرمزگان با اشاره به تاسیس شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان، با سهامداری صنایع بزرگ استان از جمله فولاد هرمزگان، بر لزوم حمایت شرکت فولاد هرمزگان از این شرکت فرهنگی ورزشی در راستای تقویت فعالیت‌های آن تاکید کرد و افزود: این شرکت فرهنگی ورزشی در زمینه استعدادیابی و همچنین باشگاه داری حرفه‌ای با حمایت از حضور تیم‌های ورزشی استان هرمزگان در لیگ‌های سراسری کشور، فعالیت خواهد کرد.

همتی تصریح کرد: باید تفاهم‌نامه‌ای با محوریت حمایت شرکت فولاد هرمزگان از ورزش استان هرمزگان، در قالب شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان، امضا و مبادله شود.
مهندس حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان هم در این دیدار حمایت خود را برای تقویت و پشتیبانی از ورزش هرمزگان اعلام کرد.

منبع: ایسنا

عناوین برگزیده