تاریخ: ۲۲ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۵۵
کد خبر: ۲۱۸۲۳۲
‌می‌متالز - مشتریان بانک ملی از امروز تا پایان مرداد فرصت دارند با شرکت در چهل و دومین دوره قرعه کشی حساب‌های قرض الحسنه پس‌انداز بانک ملی علاوه بر دریافت «رسید خوبی» بخت خود را برای دریافت جوایز امتحان کنند.

به گزارش می‌متالز، این فرصت برای افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی در نظر گرفته شده است و تمامی حساب‌های قرض الحسنه پس انداز ریالی و ارزی بانک در این قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

برای این دوره از قرعه کشی ۸۰۲ هزار و ۹۰۰ فقره جایزه به ارزش بیش از یک هزار و ۶۱۴ میلیارد ریال تخصیص یافته است. یک صد فقره کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به ارزش یک میلیارد ریال، یک هزار و ۴۰۰ فقره کمک هزینه خرید کالای ایرانی هر یک به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال و یک هزار و ۴۰۰ کمک هزینه خرید صنایع دستی هر یک به ارزش ۱۰ میلیون ریال تنها بخشی از این جوایز است.

باز بودن حساب و داشتن حداقل موجودی ۵۰۰ هزار ریالی در روز قرعه‌کشی، شرایط لازم برای شرکت حساب‌ها در قرعه‌کشی و حفظ حداقل موجودی حساب به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به مدت سه ماه یا ۹۰ روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی و یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی، شرط کافی برای اعطای جوایز به برندگان حساب‌هاست.

مشتریان بانک ملی ایران برای افتتاح حساب قرض الحسنه، نیازی به مراجعه حضوری به شعب ندارند، بلکه می‌توانند با استفاده از قابلیت‌های سامانه «بام» این عملیات را انجام دهند. افزایش موجودی حساب‌ها نیز با استفاده از سامانه‌هایی مانند بام، بله و ایوا قابل انجام است.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده