تاریخ: ۲۸ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۳۴
کد خبر: ۲۱۸۹۹۶
‌می‌متالز - مدیر عامل بانک توسعه تعاون از قطعی شدن تبدیل ۱۶ باجه بانک به شعبه خبر داد.

به گزارش می‌متالز، حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه بررسی گزارش عملکرد استان اردبیل اظهار داشت: این بانک جهت تکریم مشتریان، ارائه بهینه خدمات بانکداری توسعه‌ای همواره در پی ایجاد بهترین امکانات حضوری و مجازی برای مشتریان و هموطنان عزیز بوده است.

وی افزود: بانک توسعه تعاون به لحاظ پراکندگی جغرافیایی در سراسر کشور و امکان ارائه خدمات شعبه‌ای در مناطق دور دست از مزیت‌های عمده‌ای برخوردار بوده است و از این رو اجرای طرح‌های مهم و منحصر به فرد در برخی مناطق جغرافیایی بر عهده این بانک بوده است.

مهدیان تصریح نمود: برنامه تبدیل باجه‌ها به شعب، با اهمیت زیادی از سوی همکاران بانک پیگیری شده است و هم اکنون کد فعالیت بانکی برای ۱۶ شعبه جدید از سوی بانک مرکزی صادر گردیده است و می‌توان از امروز تعداد شعب بانک را به تعداد ۴۱۶ شعبه تلقی نمود.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: ۳۲ باجه کنونی بانک نیز با قید فوریت در پی اخذ مجوز هستند و با پیوستن این باجه‌ها به شبکه شعب، گام مهمی در توسعه خدمات بانک برداشته شده است. مهدیان در تبیین عملکرد استان اردبیل گفت: استان در شاخص‌های مختلف طی دو سال اخیر همگام با کل بانک رشد متوازن داشته است، لیکن با وجود ظرفیت‌های نوظهور در بخش‌های گردشگری و صنعتی نیاز است حجم عملیات بانکی در مقیاس بالا توسعه یابد.

وی به تامین مالی پایاب سد سبلان به عنوان یکی از طرح‌های مهم ملی اشاره نمود و گفت: بانک توسعه تعاون در اجرای ماده ۵۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت عهده دار تسهیلات ۶۰۰ میلیارد ریالی به این طرح گردیده است که در چندین فاز قابل پرداخت است و تاکنون طی دو مرحله بخش مهمی از این فاینانس عملیاتی گردیده است.

مهدیان توسعه خدمات تخصصی بانکی از قبیل خرید دین، اعتبار اسنادی، صدور اوراق خرانه اسلامی و تسهیلات کارمزد محور را حائز اهمیت دانست و گفت: تشکیل جلسات هم اندیشی با استان‌ها در هموارسازی مسیر خدمات توسعه‌ای و نیز ایجاد انگیزه برای همکاران بسیار موثر بوده است.

سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: تعامل مناسبی میان بانک و مقامات ارشد استان به ویژه استاندار و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی وجود دارد و بانک از این ظرفیت برای پیشبرد خدمات توسعه‌ای در بخش‌های مختلف اقتصادی استان و حمایت از تعاونگران و کارآفرینان بهره می‌برد.

در این جلسه سعید معادی معاون مدیرعامل در امور استان‌ها و بازاریابی، حسن شریفی معاون مدیرعامل در امور عملیات بانکی، رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی، احمد محمدی مدیر امور استان‌ها و شعب، یونس کلانتری رئیس اداره کل امور مشتریان و توسعه بازار و هادی بخت یار رئیس اداره کل راهبری و پشتیبانی استان‌ها و شعب نکات تخصصی در خصوص عملکرد استان را ارائه دادند و عادل کریمی مدیر شعب استان اردبیل، ناصر شهابی معاون مدیریت شعب استان اردبیل و شمسعلی لطیفی رئیس شعبه مرکزی اردبیل نیز در خصوص برنامه‌های بهبود مطالبی را مطرح نمودند.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین