تاریخ: ۳۰ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۷:۵۲
کد خبر: ۲۱۹۲۸۴
‌می‌متالز - بیت‌کوین دیروز محدوده ۳۰ هزار دلار را از دست، اما امروز با بیش از ۳/۵ درصد رشد دوباره به کانال ۳۰ هزار دلار بازگشت.

به گزارش می متالز، بیت‌کوین دیروز محدوده ۳۰ هزار دلار را از دست اما امروز با بیش از ۳/۵ درصد رشد دوباره به کانال ۳۰ هزار دلار بازگشت. حالا سوال اساسی اینجاست که آیا سناریو ریزش بیت‌کوین متوقف شده است؟

مریم محبی، کارشناس و تحلیلگر بازارهای مالی عقیده دارد با توجه به معامله بازار مشتقه که معاملات آتی هم بخشی از این بازار است می‌توان ریزش بیت‌کوین به کانال ۲۰ هزار دلار را پیش‌بینی کرد. بیت‌کوین در نمودار چهار ساعته نشانه برگشت روند نزولی ندارد و از نظر تکنیکال هم ریزش این ارز بسیار محتمل است.

از طرفی هنوز سناریو ریزش بیت‌کوین محتمل است و این سناریو زمانی کمرنگ می‌شود که بیت‌کوین بتواند میانگین متحرک ۵۰ روزه یا همان محدوده قیمت ۳۵ هزار دلار را پشت سر بگذارد و بالای این عدد تثبیت شود.

کارشناسان عقیده دارند ریزش بیت‌کوین به صورت پله‌ای خواهد بود اما تا زمانی که محدوده ۲۸ هزار دلار حفظ شود سناریو ریزش زیاد محتمل نیست. اما می‌شود ادعا کرد تقاضا زیر ۳۰ هزار دلار تقویت می‌شود.

شاخص‌ مقاومت نسبی از منطقه اشباع فروش خارج شده و به منطقه میانی خود رسیده است.

شاخص ورود پول (MFI) هم از منطقه اشباع فروش خارج شده است.

اندیکاتور مکدی هم روی محدوده ۳۰ هزار دلار سیگنال مثبت مخابره کرده است و بازار فعلا روندی متعادل دارد.

بازار از دیروز تا امروز

بیت‌کوین به محدوده ۳۰ هزار دلار رسیده است و سایر ارزها هم به دلیل روند مثبت بیت‌کوین رشد کردند.

ارز دیحیتال RUNE در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۷ درصد و پالی‌گان بیش از ۲۹ درصد رشد کردند.
بیت‌کوین دوباره مثبت شد / تقاضا زیر ۳۰ هزار دلار زیاد است!
منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده