تاریخ: ۳۰ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۴۶
کد خبر: ۲۱۹۳۳۱
همزمان با برگزاری مجمع عادی سالیانه
‌می‌متالز - آیین رونمایی از تمبر گرامیداشت دستاورد‌های شرکت ملی صنایع مس ایران در تحقق جهش تولید در سال ۱۳۹۹ همزمان با برگزاری مجمع عادی سالیانه برگزار شد.

به گزارش می‌متالز به نقل از مس پرس، در جریان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس ایران (سه شنبه ۲۹ تیرماه)، آیین رونمایی از تمبر «جهش تولید در سال ۹۹» با حضور دکتر «اردشیر سعدمحمدی» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، دکتر «امیر خرمی شاد» عضو هیات مدیره ایمیدرو و معاون برنامه‌ریزی و توانمندسازی، مهندس «احمد انارکی محمدی» رییس هیات مدیره شرکت مس و اعضای هیات مدیره و جمعی از معاونان و مدیران شرکت مس برگزار شد.

بر اساس این گزارش، تمبر جهش تولید در سال ۹۹ به مناسبت و یادبود زحمات تمامی سختکوشان صنعت مس از شمال غربی و جنوب شرقی ایران در خلق و ثبت رکورد‌های بیشمار در حوزه تولید و توسعه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید نام گذاری شده بود طراحی و رونمایی شد.

گفتنی است تولید ۲۸۰ هزار تن کاتد، تولید ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تن کنسانتره مس، ثبت فروش ۴۲ هزار میلیارد تومانی برای نخستین بار، به همت پرسنل در تاریخ شرکت ملی صنایع مس ایران رقم خورده است.

تمبر دستاورد‌های شرکت مس در سال جهش تولید رونمایی شد

افزون براین سال گذشته در کارنامه صنعت مس دست آورد‌هایی نظیر بازدهی ۲۸۰ درصدی سهام، دستیابی به ارزش بازار بیش از ۲۷۰ هزار میلیارد تومانی بازار سرمایه، اجرای ۱۰۰ هزار متر حفاری اکتشافی در سال ۹۹ به عنوان بالاترین میزان حفاری ۷ سال اخیر، بهره‌برداری از مگا پروژه انتقال آب خلیج فارس و رسیدن آب خلیج فارس به سرچشمه، سبز شدن صنعت مس با بهره‌برداری از طرح اسید سولفوریک سرچشمه و خاتون آباد، اجرای کامل طرح جامع ذخیره‌سازی و انتقال اسید سولفوریک به بندرعباس به ثبت رسید.

منبع: مس پرس

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده