تاریخ: ۳۱ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۲۸
کد خبر: ۲۱۹۳۶۰
‌می‌متالز - دو اپراتور همراه اول و ایرانسل برای اعیاد قربان و غدیر هدایای ویژه‌ای را در نظر گرفتند و این در حالیست که هنوز برخی از کاربران آن‌ها از مسائلی مثل مشخص نبودن وضعیت افزایش قیمت اینترنت و اختلال اینترنت گلایه‌هایی دارند.

به گزارش می‌متالز، دو اپراتور همراه اول و ایرانسل برای اعیاد قربان و غدیر هدایای ویژه‌ای را در نظر گرفتند و این در حالیست که هنوز برخی از کاربران آن‌ها از مسائلی مثل مشخص نبودن وضعیت افزایش قیمت اینترنت و اختلال اینترنت گلایه‌هایی دارند.

در طرح عید قربان تا عید غدیر همراه اول، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری اپراتور اول تلفن همراه و همچنین مشترکان انارستان می‌توانند در بازه زمانی ۳۰ تیر لغایت ۷ مرداد از بسته‌های ویژه این ایام بهره‌مند شوند.

بسته ویژه طراحی شده برای مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول ترکیبی از «۳ گیگابایت اینترنت و ۱۸۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت» است که اعتبار آن به مدت سه روز بوده و با تخفیفی ویژه، به قیمت ۱۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

مشترکان متقاضی می‌توانند برای فعالسازی این بسته ویژه ترکیبی که امکان استفاده همزمان آن با بسته ترکیبی دیگری نیست، از طریق شماره‌گیری کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» یا مراجعه به اپلیکیشن جدید «همراه من» اقدام کنند.

همچنین علاقه‌مندان به استفاده مجدد از شرایط تخفیف ویژه این بسته که امکان فعالسازی همزمان آن با سایر بسته‌های مکالمه و اینترنت وجود دارد، می‌توانند در بازه زمانی اجرای این طرح به شرط اتمام بسته، هر تعداد بسته که تمایل دارند را خریداری کنند.

جزئیات بیشتر را در گزارش بسته همراه اول برای عید قربان بخوانید.

ایرانسل هم به مناسبت فرارسیدن عید قربان و عید غدیرخم، پیشنهاد‌های ویژه‌ای را شامل بسته اینترنت و مکالمه و طرح مکالمه رایگان، برای مشترکان خود در نظر گرفته است.

این هدایای ویژه، در فاصلۀ بین این دو عید فرخنده، از بامداد ۳۰ تیر تا شامگاه ۷ مرداد ۱۴۰۰، قابل فعال‌سازی هستند.

مشترکان ایرانسل می‌توانند در این ایام، بسته ویژه سه گیگابایتی اینترنت و سه ساعت مکالمه ایرانسلی را به قیمت تخفیفی ۱۰هزار تومان فعال‌سازی کنند.

فعال‌سازی این بسته، از طریق بخش «پیشنهادها» در اپلیکیشن ایرانسل من و یا با شماره‌گیری کد دستوری #۵* برای تمام مشترکان ایرانسل، امکان‌پذیر است.

مشترکان ایرانسل می‌توانند تا سه روز پس از فعال‌سازی، از این بسته استفاده کنند.

همچنین با فعال‌سازی طرح هدیه مکالمه، پس از ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدیِ آن مکالمه، رایگان خواهد بود.

این طرح از طریق بخش پیشنهاد‌ها در اپلیکیشن ایرانسل من و یا با شماره‌گیری کد دستوری #۲*۱*۴۴۴۴* قابل فعال‌سازی است.

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده