تاریخ: ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۰۳
بازدید: ۱۶۱
کد خبر: ۲۲۱۷۹۶
سرویس خبر : خودرو و قطعه سازی

لغو نمایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۲۱

‌می‌متالز - نمایشگاه بین‌المللی خودروی نیویورک ۲۰۲۱ برای دومین سال پیاپی به دلیل شیوع بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ و شیوع گسترده ویروس جهش یافته آن دلتا لغو شد.

به گزارش می‌متالز، درست مانند سال گذشته، ترتیب دهندگان این رویداد که هر ساله در فصل بهار برگزار می‌شد، آن را به ماه اوت موکول کردند تا بلکه از شر شیوع ویروس کرونا در امان بمانند. با این حال، در حال حاضر به دلیل تعداد روزافزون موارد بستری بیمارستانی مربوط به شیوع سویه دلتا بیماری کووید-۱۹ و اقدامات محدودکننده‌ای که توسط مقامات ایالتی و محلی برای مهار شیوع آن اعمال شده است، مجبور به لغو مجدد آن شده‌اند. «مارک شینبرگ» مدیر نمایشگاه خودروی نیویورک گفت: ما به عنوان متولیان نمایشگاه ۱۲۱ ساله خودروی نیویورک متعهد هستیم که محیطی امن را برای همه از جمله شرکت‌کنندگان، غرفه داران و هزاران زن و مردی که از نمایشگاه بازدید می‌کنند، فراهم کنیم. طی چند هفته گذشته و به ویژه در چند روز گذشته شرایط تغییر کرده است و برگزاری این رویداد با استانداردی که ما و مشتریان انتظار داریم، دشوارتر شده است.

در حال حاضر مشخص نیست که لغو برگزاری این رویداد برای خودرو‌هایی که قرار بود در این نمایشگاه رونمایی شوند، به چه معنا خواهد بود. مسوولان برگزاری این نمایشگاه می‌گویند کاملا مطمئن هستند که این رویداد در سال ۲۰۲۲ برگزار خواهد شد.

منبع: دنیای اقتصاد

عناوین برگزیده