تاریخ: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۴۹
کد خبر: ۲۲۱۸۶۰
‌می‌متالز - مدیرعامل بانک توسعه تعاون در پیامی ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی و خبر تبریک گفت.

به گزارش می‌متالز، ۱۷ مرداد ماه "روز خبرنگار"، پاسداشت رشادت‌های آنانی است که با کمترین چشمداشت مادی و با همه توان حرفه‌ای و علمی خود به کمک قلم و زبان، و با به تصویر کشیدن حقیقت، جامعه را از خطر انحراف و انحطاط محفوظ می‌دارند. روز آنانی که ترسیم حقیقت را بر مصالح زودگذر ترجیح می‌دهند.

کار خبرنگاری، انعکاس واقعیات و رخداد‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و اطلاع رسانی با عنایت به ۳ اصل سرعت، دقت و صحت است و لازمه خبرنگار خوب بودن، داشتن علم و دانش، تجربه و حرفه‌ای گری، و شجاعت و جسارت است و بی‌تردید اصحاب قلم و خبرنگاران از عوامل هدایتگر افکار عمومی و ارتقا دهنده آگاهی و بینش آحاد جامعه به شمار می‌روند که در سخت‌ترین شرایط برای حضانت از شئون انسانی و حرفه‌ای خود از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند. خبرنگاری هنر، عشق، حرفه‌ای گری و جسارت بیان حقیقت است.

فرا رسیدن روز خبرنگار، بهانه‌ای برای تکریم سخت کوشان مسیر پرفراز و فرود حوزه خبر و رسانه است، مسیری که هر لحظه آن با خطر و حادثه روبرو است. از شما که در به تصویر کشیدن خدمات گسترده ومتنوع جوان‌ترین بانک توسعه‌ای کشور در کنار بانک توسعه تعاون بودید تشکر و قدردانی می‌کنم.

حجت اله مهدیان

۱۷ مردادماه ۱۴۰۰

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده