تاریخ: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۱۵
بازدید: ۳۵۷
کد خبر: ۲۲۱۹۶۵
سرویس خبر : آهن و فولاد

پیام مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار

‌می‌متالز - مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان طی پیامی فرارسیدن رسیدن ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه و دست اندرکاران حوزه خبر رسانی تبریک گفت.

به گزارش می‌متالز، مهندس معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان طی پیامی به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار نوشت:

((خبرنگاران، و اصحاب رسانه به عنوان دیده بان در جامعه عمل می‌کنند، رصد کردن رویداد‌ها، پیگیری و انعکاس آن‌ها به افکار عمومی، کاری است بسیار دشوار که این عزیزان انجام می‌دهند.
انتقال مفاهیم و معانی به مخاطب یکی از دشوار‌ترین فعالیت‌ها در حوزه رسانه به شمار می‌رود که خبرنگاران محترم در همه عرصه‌ها همواره در این راه تلاش نموده اند.
در حوزه صنعت نیز بی شک فعالیت‌های بسیار مهمی در کشور انجام شده است و کشور به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرده است و انعکاس این فعالیت‌ها و تبیین نقش آن‌ها در زندگی مردم توسط رسانه‌ها انجام می‌شود. مقام معظم رهبری می‌فرمایند: ((اگر زحمت شما خبرنگاران نباشد این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود شما آن‌ها را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار عمومی قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه خبر و مطالب، این کار‌ها مثل یک چیز‌های تثبیت نشده است.))
ما در شرکت فولاد هرمزگان همواره قدردان تلاش و کوشش خبرنگاران محترم و اصحاب رسانه هستیم، خبرنگاران محترم رسانه‌های استان هرمزگان و رسانه‌های ملی اعم از رسانه‌های عمومی و تخصصی همواره یار و یاور فولاد هرمزگان بوده اند.
اینجانب ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون آن‌ها را از خداوند متعال خواستارم.))

عطاالله معروفخانی
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان

منبع: خبرگزاری تسنیم

عناوین برگزیده