تاریخ: ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۶:۰۲
بازدید: ۴۲۰
کد خبر: ۲۲۲۹۱۶
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

برندگان هفتمین دوره قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" مشخص شدند

‌می‌متالز - هفتمین دوره قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" ویژه تیر ماه ۱۴۰۰، برگزار و اسامی برگزیدگان خوش‌شانس این دوره مشخص شدند.

به گزارش می‌متالز، هفتمین دوره قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" از میان مشمولان تیرماه تا اسفند ماه ۱۳۹۹ این طرح، برگزار و برگزیدگان خوش‌شانس به قید قرعه مشخص شدند.

براساس این گزارش، شعبی که برگزیدگان این دوره از قرعه کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" در آن دارای حساب هستند، لازم است نسبت به پرداخت تسهیلات حداکثر تا ۳۰ برابر مبلغ حق عضویت برگزیدگان و در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک اقدام کنند.

این گزارش می‌افزاید، "مفتوح بودن حساب مرتبط با طرح امید رفاه در تاریخ پرداخت تسهیلات و عدم انسداد آن تا سررسید تسهیلات مرتبط با طرح"، "تکمیل حق عضویت‌های ماهانه طرح در حساب مربوطه قبل از اعطای تسهیلات" و "انسداد حق عضویت‌های دریافت شده در بازه زمانی ۱۳ ماهه ابتدایی عضویت در طرح، تا پایان تسویه تسهیلات"، به عنوان شرایط و الزامات اعطای تسهیلات طرح "امید رفاه" در نظر گرفته شده است.
لازم به ذکر است، در صورت عدم تکمیل حق عضویت‌های ماهانه، اسامی اعضای دارای کسری حق عضویت از فهرست شرکت کنندگان قرعه کشی‌های آتی حذف خواهد شد.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده