تاریخ: ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۶:۳۷
بازدید: ۳۴۵
کد خبر: ۲۲۳۱۱۹
سرویس خبر : آهن و فولاد

تاکید مدیرعامل ذوب آهن اصفهان بر حفظ سلامت کارکنان و روند تولید

‌می‌متالز - منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در جلسه شورای معاونین بر تامین پایدار مواد اولیه به شیوه‌های مختلف برای حفظ شرایط تولید تاکید کرد.

به گزارش می‌متالز، وی در این جلسه ضرورت تداوم و تسریع در اقدامات لازم جهت صرفه جویی یا کاهش مصرف آب را یادآور شد و گفت: لازم است در بخش‌های مختلف کارخانه به ویژه خط تولید، شیوه‌های مختلف کاهش مصرف آب بررسی گردد و این امر به عنوان اولویت اصلی مدنظر باشد.
مدیرعامل ذوب آهن با اشاره به قطع برق در کشور و مشکلات ناشی از آن برای مردم گفت: در راستای مسوولیت‌های اجتماعی تولید حداکثری برق را در نیروگاه‌های شرکت باید مد نظر داشته باشیم تا بتوانیم در این زمینه یاری رسان مردم باشیم.
یزدی زاده حفظ سلامت کارکنان در شرایط موج جدید شیوع بیماری کرونا را اولویت اصلی این مجتمع عظیم صنعتی دانست و گفت: بستر سازی جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توسعه دیگر اقدامات مربوط به مقابله با شیوع این بیماری، انجام اقدامات لازم برای واکسیناسیون سریع‌تر کارکنان و فراهم آوردن شرایط کاهش حضور کارکنان در محل کار بدون ایجاد وقفه در فرایند‌های مختلف شرکت مواردی است که باید مد نظر کلیه مسوولین و کارکنان ذوب آهن اصفهان باشد.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

عناوین برگزیده