تاریخ: ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۰:۴۴
بازدید: ۱۰۸۶
کد خبر: ۲۲۳۱۴۹
سرویس خبر : محیط زیست

پیشگیری، خودمراقبتی و فرهنگ سازی راهکار موثر در مبارزه با کرونا

پیشگیری، خودمراقبتی و فرهنگ سازی راهکار موثر در مبارزه با کرونا
‌می‌متالز - در جلسه اضطراری ستاد مبارزه با کرونای شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بر پیشگیری و خود مراقبتی و نیز فرهنگ سازی در برابر این بیماری منحوس تأکیدشد.

به گزارش می‌متالز، در این جلسه که با حضور اعضاء تشکیل شد، ضمن بررسی شرایط قبلی مجموعه بویژه پرسنل در درگیری با این بیماری و نیز وضعیت جولان آن در پیک پنجم و راهکار‌های مقابله و مبارزه با این بیماری واکاوی شد.
صبح روز یکشنبه مورخه ۲۴/۵/۱۴۰۰ ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونای شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با حضور مهندس عارفی، دکتر شفیعی ودیگر اعضاء تشکیل و برلزوم اتخاذ برخی تصمیمات در روند مقابله با ویروس کرونا و اقدامات ضروری، موثر قاطع و فوری در راستای اجرای شیوه نامه‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی تأکید نمودند.
در ابتدای جلسه اعضاء ضمن استماع گزارش تیم مدیریتی شرکت در خصوص روند ابتلای همکاران و شرایط حاکم بر شرکت با توجه به ظهور موج پنجم ویروس کرونا از مساعدت مدیر عامل و کادر مدیریتی شرکت وتأکید بر لزوم فراهم شدن شرایط برای دور کاری همکاران و حضور حداقلی در شرکت، قدر دانی نمودند.
در پایان نشست مقررگردید مدیران شرکت اقدامات لازم را جهت برنامه ریزی دقیق و زمانبندی حضور حداقلی پرسنل شرکت ارائه نمایند و نیز رعایت هرچه بیشتر نکات و شیوه نامه‌های بهداشتی به همکاران ابلاغ شود.

عناوین برگزیده