تاریخ: ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۰:۲۵
کد خبر: ۲۲۵۳۳۲
‌می‌متالز - سایپا در واکنش به انتشار تصاویری از نحوه نگهداری چند وانت۱۵۱ در پارکینگ و نسبت دادن به انبار محصولات اعلام کرد: این تصاویر متعلق به سه سال پیش بوده که مجدداً بازنشر شده است.

به گزارش می‌متالز، شرکت سایپا در واکنش به انتشار تصاویری قدیمی، نامفهوم و مخدوش با موضوع وضعیت پارک و نگهداشت خودرو‌های ناقص در فضای مجازی که متعلق به سه سال پیش در پارکینگ‌های شرکت بن‌رو ساوه است، اعلام کرد: متاسفانه نحوه بازنشر این تصاویر و توصیف‌ها و تعبیر‌های منتشره بصورت مشکوک و تخریبی به گونه‌ای است که این تصور را در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند تصاویر مربوط به شرایط فعلی است.

محصول وانت۱۵۱ به عنوان مناسب‌ترین خودرو جهت انجام حمل و نقل درون شهری و با تیراژ مناسب از سوی سایپا تولید می‌شود. به گونه‌ای که به دلیل عرضه بیش از تعداد متقاضیان این خودرو در آخرین طرح پیش فروش محصولات با مجوز کمیته خودرو از شمول قرعه‌کشی خارج شد.

پس از استقرار گروه فعلی مدیریتی از اواخر سال ۹۷ تاکنون وضعیت نگهداشت خودرو‌ها بصورت جدی و مستمر پیگیری شده و کل محوطه و زمین این پارکینگ نیز ماه‌ها پیش مورد بازسازی و مناسب‌سازی قرار گرفته است.

از همین رو در حال حاضر خودرو‌های انبارشده در پارکینگ بن‌رو ساوه در شرایط مطلوب قرار دارد و وضعیت آن بصورت مستمر توسط گروه‌های اعزامی معاونت کیفیت، بازرسی و رصد می‌شود.

منبع: بورس پرس

مطالب مرتبط