تاریخ: ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۱:۰۲
کد خبر: ۲۲۵۳۷۲
‌می‌متالز - شرکت مدیران خودرو طرح جایگزینی خودرو‌های کارکرده با خودروی صفر کیلومتر را اخیرا با قدرت بیشتر آغاز کرده که در شرایط فعلی بازار خودرو کشور طرحی خاص و منحصر به فرد میباشد.

به گزارش می‌متالز، در کلیه کشور‌های پیشرفته شرکت‌های بزرگ خودروسازی به منظور مشتری مداری، حفظ مشتری و رفاه مشتریان برنامه‌های ویژه ایی برای جایگزینی خودرو‌های کارکرده با محصولات جدید خود دارند که حال در کشور ما و برای نخستین بار شرکت مدیران خودرو اقدام به انجام این طرح بزرگ نموده است.

نمایندگان منتخب مدیران خودرو در طرح جایگزینی در سطح کشور، با خرید خودروی کارکرده مشتری با قیمت کارشناسی شده و تقسیط نمودن مابه التفاوت مبلغ فروش خودرو و قیمت خودروی جدید امکان جایگزینی خودرو‌های کارکرده مشتریان را فراهم می‌کنند.

از مزایای این طرح میتوان به اقساط بلند مدت تا ۶۰ ماه، ارائه تسهیلات خرید خودروی نو تا سقف ۷۰ درصد و انجام کارشناسی قیمت خودرو کارکرده به صورت رایگان اشاره کرد.

شرکت ایرانیان خودرو به عنوان نماینده شرکت مدیران خودرو مجری این پروژه بوده و مشتریان سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.iraniankhodro.com و یا www.mvmco.ir از نمایندگان منتخب مدیران خودرو و سایر شرایط طرح جایگزینی مطلع گردند.

منبع: بورس امروز

مطالب مرتبط