تاریخ: ۰۹ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۳۰
کد خبر: ۲۲۵۳۹۵
‌می‌متالز - مراسم معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن و دیگر اعضای این تیم در مجموعه ورزشی ملت اصفهان برگزار شد.

به گزارش می‌متالز، مراسم معارفه مهدی تارتار سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن و دیگر اعضای تیم امروز سه شنبه نهم شهریور ماه ۱۴۰۰ در مجموعه ورزشی ملت اصفهان با حضور اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن، مجتبی فریدونی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن و دیگر مسوولین برگزار شد.

مجتبی فریدونی ضمن خوشآمدگویی به کادر و بازیکنان جدید تیم فوتبال ذوب آهن گفت: دو سال اخیر برای ذوب آهنی‌ها، مردم اصفهان و طرفداران این تیم در شهر‌های دیگر خوب نبود، استرس و نگرانی زیاد داشتیم و حتی رقیبان هم دوست نداشتند ذوب آهن را در این وضعیت ببینند. امیدوارم در این فصل سالی با آرامش و موفقیت داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن ادامه داد: سال گذشته ایراداتی داشتیم که امسال سعی کردیم ایرادات را برطرف کنیم، یکی از مشکلات جذب بازیکن بود که تا آخرین روز تیم را تحت تأثیر قرار داد و باعث فشار روانی زیادی شد، به خاطر مسائل داوری و دیگر شرایطی که بود نتیجه حاصل نمی‌شد و فصل بدی داشتیم.

وی افزود: بعد از اتمام فصل خیلی سریع اقدام به جذب سرمربی کردیم، با همدلی و همکاری هیئت مدیره ذوب آهن با مهدی تارتار به توافق رسیدیم، این سرمربی با امکانات کم نتایج خوبی گرفته است که امیدواریم با شرایط خوب ذوب آهن و اصفهان نتایج مطلوب هم همراه ذوب آهن بگیرند.

مجتبی فریدونی با بیان اینکه طبق لیست تارتار شروع به جذب بازیکن کردیم، اظهار داشت: اولین سالی است که هیچ بازیکنی سفارشی نیامد و بر اساس معیار فنی تارتار بازیکنان به تیم اضافه شدند. امسال کمیته نقل و انتقالات تشکیل دادیم و بستن قرار داد با نظر شخصی نبود، مذاکرات به صورت متمرکز در شرکت ذوب آهن در تهران بود.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در پایان افزود: امروز تمرین با تمام افراد صورت می‌گیرد و امیدواریم در ادامه شرایط خوب باشد و نگرانی‌های سال قبل را نداشته باشیم.

منبع: پایگاه خبری – تحلیلی ایراسین