تاریخ: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۰:۳۵
کد خبر: ۲۲۵۷۳۶
‌می‌متالز - امروز در اولین روز معاملاتی هفته جاری ارزش سهام عدالت افزایش پیدا کرد و به ۱۲ میلیون و ۶۱۷ هزار تومان رسید.

به گزارش می‌متالز، امروز ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت با تاثیرپذیری از روند کلی بازار به ۱۲ میلیون و ۶۱۷ هزار تومان رسید و نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته روند افزایشی را داشت و حدودا ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را ثبت کرد.

امروز ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سهام عدالت به هفت میلیون و ۵۷۰ هزار تومان رسید. همچنین ارزش ۳۰ درصد آن هم به سه میلیون و ۷۵۸ هزار تومان رسید. در پایان بازار امروز پتروشیمی جم و شرکت مخابرات ایران دو نماد بسته و متوقف بازار بودند که در سبد سهام عدالت تاثیری نگذاشتند.

ارزش سهام عدالت امروز ۱۳شهریور چقدر شد؟

بورس امروز چگونه بود؟

امروز شاخص کل بورس در پایان بازار با ۲۰ هزار واحد مثبت و حدودا ۱٫۵ درصد رشد در محدوده یک میلیون و ۵۴۱ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن هم امروز با ۹۰۵۴ واحد مثبت و حدودا دو دصد رشد در محدوده ۴۶۴ هزار واحد قرار گرفت. امروز فارس، میدکو و نوری بیشترین تاثیر مثبت را در بازار سهام گذاشتند و بیشترین تراکنش‌ها هم برای شستا، شبندر و برکت ثبت شد.

امروز بزرگان گروه پتروشیمی سبزپوش بودند. نوری، پترول، آریا و شگویا از برترین نماد‌های مثبت گروه پتروسیمی بودند. همچنین امروز روند معاملات گروه خودرویی نیر تا حدی متعادل بود در پایان بازار هم خودور، خگستر و خپارس با تحرکات مثبت به پایان رسیدند. همچنین امروز خساپا روندی منفی را ثبت کرد.

منبع: تجارت نیوز

مطالب مرتبط