تاریخ: ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۹:۰۰
کد خبر: ۲۲۵۹۹۲
‌می‌متالز - قرعه کشی ۴ محصول سایپا، انجام شد و اسامی برندگان پس از تائید نهایی توسط نهاد‌های نظارتی، فردا دوشنبه ۱۵شهریور، در سایت رسمی این گروه منتشر می‌شود.

به گزارش می‌متالز، قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ۴محصول سایپا در سال ۱۴۰۰ شامل کوییک دنده‌ای، کوییک آر، کوییک اس و ساینا اس با حضور نهاد‌های نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در طرح فروش فوق‌العاده سایپا ۲۹۸ هزار و ۹۴۷ نفر شرکت کردند که ۲۹۳ هزار و ۳۰۵ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۱۸ هزار و ۵۰۰ خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود و توزیع خودرو‌ها براساس قرعه‌کشی باشد ۳۷ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده‌اند.

در قرعه‌کشی ۴ محصول سایپا، ۴ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو ساینا اس عرضه می‌شود. علاوه بر این ۳ هزار و ساینا اس. اس، ۶ هزار و ۲۰۰ دستگاه کوییک دنده‌ای و ۴ هزار دستگاه کوییک. آر عرضه می‌شود.

انجام قرعه‌کشی ۴ محصول سایپا + لینک اعلام نتایج

اسامی قرعه کشی ۴ محصول سایپا، پس از تائید نهایی توسط نهاد‌های نظارتی فردا دو‌شنبه ۱۵شهریور ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر می‌شود.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح فروش فوق‌العاده، پیامک ارسال می‌کند، اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت‌نام‌کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

در قرعه کشی ۴ محصول سایپا کوییک دنده‌ای به قیمت ۱۴۱.۰۶۲.۰۰۰، کوییک R به نرخ ۱۴۹.۴۱۶.۰۰۰، ساینا S به قیمت ۱۴۲.۵۳۷.۰۰۰ و کوئیک S به نرخ ۱۵۴.۹۹۵.۰۰۰ تومان عرضه شدند.