تاریخ: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۰:۱۱
کد خبر: ۲۲۷۰۴۹
محبی نجم آبادی در دیدار با وزیر نفت عنوان کرد:
‌می‌متالز - نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن و در مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر نفت خواستار مساعدت در تسریع ساخت ساختمان اداری شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه غرب خراسان در سبزوار شد.

به گزارش می‌متالز، بهروز محبی نجم‌آبادی نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن و دبیر مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی با جواد اوجی وزیر نفت، دیدار و گفتگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این دیدار ضمن تبریک به اوجی در پی کسب رأی اعتماد از سوی مجلس، به ارائه‌ی گزارشی از موانع و مشکلات حوزه صنعت نفت در شهرستان‌های غرب خراسان پرداخت.

وی گفت: در این جلسه همچنین پیرامون استقرار مرکز آموزش درجه داری ناجا در محل ساختمان متعلق به شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران (صالح آباد) مذاکره شد در حالیکه استقرار این مرکز با سنگ اندازی‌های وزیر سابق نفت همچون نوشتن نامه مخالفت با این مساله در آخرین روز‌های کاری خود، روبرو شده بود که وزیر جدید نفت قول مساعد داد که برای رفع این موانع، تمام سعی خود را خواهد کرد.

محبی نجم آبادی ادامه داد: مساعدت در تسریع ساخت ساختمان اداری شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه غرب خراسان در سبزوار، ایجاد دو ناحیه زیر مجموعه برای این شرکت در غرب خراسان و احداث پارکینگ نفتکش‌ها در سبزوار، از دیگر محور‌های مطرح شده در این دیدار بود.

منبع: خبرگزاری مجلس شورای اسلامی (خانه ملت)