تاریخ: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۹:۱۰
کد خبر: ۲۳۱۶۳۲
‌می‌متالز - بر اساس قیمت مسکن و آپارتمان مسکونی در کرج و حومه لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق و شهر‌های کرج و حومه به دست آمده است. مناطق ارزان‌تر کرج کدامند؟

به گزارش می‌متالز، بنا بر آگهی‌های ثبت شده در نیازمندی‌های دیوار، فهرستی از متوسط قیمت آپارتمان در برخی از مناطق و محلات کرج و حومه به دست آمده است.

با توجه به جدول زیر متوسط قیمت خرید آپارتمان درشهر جدید هشتگرد ۵٫۴ میلیون تومان ثبت شده است که از ارزان‌ترین مناطق کرج و حومه آن برای خرید خانه است. همچنین شهر ملارد و ماهدشت با متوسط قیمت شش و هفت میلیون تومان از دیگر مناطق ارازن قیمت برای خرید خانه هستند.

مشکین دشت و کیان مهر از محلاتی هستند که با متوسط قیمت حدود ۹ میلیون تومان ثبت شده‌اند.

متوسط قیمت خرید آپارتمان در شاهین ویلا ۱۰٫۶ میلیون تومان، در فردیس با کاهش دو درصدی نسبت به هفته گذشته ۱۱٫۲ میلیون تومان و گلشهر با کاهش سه درصدی ۱۲٫۲ میلیون تومان ثبت شده است.

شهر جدید اندیشه با متوسط قیمت ۱۳ میلیون تومان برای یک متر آپارتمان و باغستان ۱۵٫۳ میلیون تومان اعلام شده است. این دو محله در کنار کوی زنبق با متوسط قیمت ۱۷٫۲ میلیون تومان در بین مناطق جدول زیر متوسط قیمت بالاتری نسبت به سایر مناطق نام برده دارند.

در جدول زیر متوسط قیمت خرید آپارتمان در برخی از مناطق ارزان قیمت کرج و حومه آن را مشاهده می‌کنید.

قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق ارزان کرج/ فردیس ارزان‌تر است یا اندیشه؟

منبع: تجارت نیوز