تاریخ: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۲۱
کد خبر: ۲۳۱۶۷۵
معاون اجرایی انجمن فولاد خبر داد:
‌می‌متالز - وحید یعقوبی، معاون اجرایی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به بروز رسانی اطلس ملی فولاد ایران اظهار داشت: اطلاعات اطلس ملی فولاد ایران در اپلیکیشن انجمن تولیدکنندگان فولاد (ISPA APP) دائماً توسط تیم پشتیبانی اطلس و همچنین مدیران شرکت‌های تولیدکننده و تامین کننده در حال به‌روزرسانی است و در حال حاضر اطلاعات ۳۲۰ شرکت تولید کننده زنجیره فولاد و بالغ بر ۷۱۰ شرکت اصلی تأمین کننده این صنعت در این بانک اطلاعاتی به روز رسانی و ثبت گردیده است.

مهم‌ترین به روز رسانی‌های انجام شده در نیمه نخست ۱۴۰۰

به گزارش می‌متالز، معاون اجرایی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران اضافه کرد: در این نرم افزار، علاوه بر جزئیات خطوط تولید کارخانجات فعال و طرح‌های در حال احداث که قابل جستجو بر اساس محصول تولیدی یا استان محل استقرار نیز می‌باشد، آمار و اطلاعات کاربردی برای فعالان زنجیره فولاد اعم از روند‌های تولید، صادرات، واردات و مصرف ظاهری هر یک از محصولات به همراه جداول و نمودار‌هایی از فولاد ایران و جهان نیز برای استفاده کاربران ارائه شده است. همچنین در نسخه اخیر، سایر بخش‌های کاربردی نرم افزار از قبیل بخشنامه‌ها و مقررات، دوره‌های آموزشی، گروه رسانه‌ای چیلان، فرصت‌های ساخت داخل و ... نیز به روز رسانی گردیده اند.
یعقوبی ادامه داد: علاوه بر این و با توجه به بازخورد‌های اخذ شده از مدیران فولادی و کاربران اطلس، رابط کاربری اپلیکیشن نیز به روزرسانی شده و بهبود یافته است. به گفته وی، تعداد حساب‌های کاربری فعال در اپلیکیشن ISPA APP بیش از ۳۵۰۰ کاربر و استفاده روزانه و مستمر بیش از ۷۰۰ کاربر از این نرم افزار می‌باشد که علاوه بر تولیدکنندگان، تأمین کنندگان صنعت فولاد نیز می‌توانند با تهیه پکیج اطلس ملی فولاد ایران و ارسال رزومه خود، پس از بررسی و تأیید تیم پشتیبانی به وندور لیست این نرم افزار اضافه شده و مورد بازدید تمام کاربران قرار گیرند.

کاربران از نسخه جدید اطلس ملی فولاد استفاده کنند

معاون اجرایی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران خاطر نشان کرد: کاربران برای دریافت و بهره برداری از اطلاعات جدید بارگذاری شده در نرم افزار ISPA APP لازم است نسخه جدید اپلیکیشن را از سایت انجمن تولیدکنندگان فولاد به نشانی www.steeliran.org دانلود و نصب یا نرم‌افزار نصب شده قبلی در تلفن همراه خود را به‌روزرسانی کنند.