تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۱۸
کد خبر: ۲۴۴۶۸۲
‌می‌متالز - واتس اپ دارای قابلیتی برای ارسال عکس‌ها و ویدئو‌هایی است که بلافاصله پس از مشاهده ناپدید می‌شوند. همچنین می‌توانید برای همیشه از شر اضافه شدن بدون اجازه به گروه‌ها خلاص شوید. برخی از ویژگی‌های واتساپ نیز در پس منو‌ها و تنظیمات پنهان شده‌اند که آگاهی از آن‌ها نیز مفید خواهد بود. آشنایی با این ویژگی‌ها می‌تواند کنترل بر حریم خصوصی، فضای ذخیره سازی و ... را بهبود ببخشد.

به گزارش می‌متالز، واتس‌اپ (واتساپ) یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در جهان است که تا به امروز سادگی خود برای استفاده را حفظ کرده است. بیشتر ویژگی‌های این اپلیکیشن مانند تماس صوتی و تصویری و ارسال پیام به راحتی در دسترس هستند.

واتس اپ دارای قابلیتی برای ارسال عکس‌ها و ویدئو‌هایی است که بلافاصله پس از مشاهده ناپدید می‌شوند. همچنین می‌توانید برای همیشه از شر اضافه شدن بدون اجازه به گروه‌ها خلاص شوید.

برخی از ویژگی‌های واتس اپ نیز در پس منو‌ها و تنظیمات پنهان شده‌اند که آگاهی از آن‌ها نیز مفید خواهد بود. آشنایی با این ویژگی‌ها می‌تواند کنترل بر حریم خصوصی، فضای ذخیره سازی و ... را بهبود ببخشد.

پاک کردن محتوا‌های ارسال‌شده از جانب مخاطبین

می‌توانید بر آیکون مربوط به گروه یا مخاطب موردنظر ضربه بزنید و در بخش پایین آن، گزینه manage messages را انتخاب کنید. با این کار می‌توانید گزینه‌های مربوط به محتوا‌های مختلف را فعال کنید تا با کلیک بر Clear messages تمام این محتوا‌های حجیم پاک شوند.

ویژگی‌های پنهان واتس اپ را بشناسید/ معرفی سه قابلیت واتس اپ که کاربردی هستند + تصاویر

نوتیفیکیشن شخصی‌سازی‌شده برای مخاطبینویژگی‌های پنهان واتس اپ را بشناسید/ معرفی سه قابلیت واتس اپ که کاربردی هستند + تصاویر

درخواست اطلاعات اکانت در واتس اپ جدید

همانند فیسبوک و توییتر، واتس اپ جدید هم به کاربرانش اجازه می‌دهد که در یک فایل ZIP اطلاعات اکانت و تنظیمات آن را دریافت کنند. البته این فایل حاوی پیام‌ها نیست و شامل عکس پروفایل، نام گروه‌ها و دیگر موارد مشابه است. برای این ترفند واتس اپ باید در بخش Setting به قسمت Account و سپس Request account info مراجعه کنید و سپس بر گزینه request report ضربه بزنید. انجام این فرایند حدود دو تا سه روز به طول می‌انجامد و اگر در این مدت اکانت را پاک کنید، شماره یا گجت را تغییر دهید، این فرایند لغو می‌شود.

ویژگی‌های پنهان واتس اپ را بشناسید/ معرفی سه قابلیت واتس اپ که کاربردی هستند + تصاویر

منبع: پایگاه اطلاع رسانی جماران (جی پلاس)

عناوین برگزیده