تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۱۱
کد خبر: ۲۴۴۸۰۵
‌می‌متالز - سه نمایشگاه مرتبط با لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، فرش ماشینی و موکت و کفپوش با حضور استاندار خراسان رضوی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد گشایش یافت.

به گزارش می‌متالز، استاندار خراسان رضوی سه شنبه شب در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در جمع خبرنگاران گفت: تنوع و کیفیت محصولات لوازم خانگی در این نمایشگاه‌ها حاکی از تلاش و تمرکزی گسترده از سوی تولیدکنندگان داخلی است.

یعقوبعلی نظری افزود: وجود برند‌های شناخته شده مختلف لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری و فرش بیانگر تنوع کالاها، کیفیت بالا و تنوع قابل توجه محصولات داخلی در این زمینه است.

وی اظهار امیدواری کرد که صنعت لوازم خانگی با ورودی که به توسعه تولید داخلی داشته است، بتواند در شرایط دشوار اقتصادی به خودکفایی در این صنعت نزدیک شود و با اتکا به ظرفیت‌های داخلی نیازمندی‌های مردم و بلکه نیاز‌های خارج از کشور را تامین نماید.

مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد نیز در حاشیه این افتتاحیه گفت: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، هجدهمین نمایشگاه بین المللی صوتی و تصویری و دهمین نمایشگاه تخصصی فرش، موکت و کفپوش به طور همزمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد گشایش یافته است.

علی جلوه افزود: ۱۸ هزار مترمربع از مساحت نمایشگاه بین المللی مشهد به برپایی سه نمایشگاه مزبور اختصاص یافته و ۱۳۰ شرکت تولیدی در زمینه لوازم خانگی، لوازم برقی، سرویس آشپزخانه، لوازم صوتی و تصویری، فرش ماشینی و کالای خواب، آخرین محصولات خود را در این نمایشگاه در معرض بازدید عمومی قرار داده اند.

وی بیان کرد: از این تعداد مشارکت کننده، ۵۹ شرکت تولیدی از استان خراسان رضوی، ۷۱ شرکت تولیدی از استان‌های تهران، اصفهان، خوزستان، هرمزگان، سمنان، آذربایجان شرقی و غربی در این نمایشگاه‌ها شرکت کرده اند.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، هجدهمین نمایشگاه بین المللی صوتی و تصویری و دهمین نمایشگاه تخصصی فرش، موکت و کفپوش تا ۲۴ دیماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد دایر است.

منبع: شاتانیوز

عناوین برگزیده