تاریخ: ۲۱ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۴۷
کد خبر: ۲۴۴۸۹۶
‌می‌متالز - گام بزرگ صنعتی شدن فارس روز پنجشنبه با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر صنعت در لامرد کلید خواهد خورد.

به گزارش می‌متالز به نقل از دفتر نماینده لامرد و مهر سید موسی موسوی اظهار داشت: محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه با دعوت اینجانب به منظور آیین شروع بکار نیروگاه ۹۳۰ مگاواتی غدیرانرژی لامرد، حضور در جشن تکمیل ظرفیت بزرگترین کارخانه آلومینیوم کشور و بازدید از برخی مراکز صنعتی به لامرد و مهر سفر خواهد کرد.

وی با بیان اینکه فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت و مقامات ارشد وزارت نیرو و دفاع نیز در این آیین حضور خواهند داشت، افزود: رئیس مجلس شورای اسلامی صبح پنج شنبه ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰ وارد فرودگاه شهدای لامرد شده و پس از استقبال رسمی استاندار فارس در برنامه‌های منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژ‌ی بر لامرد شرکت خواهد کرد.

"قالیباف" روز ملی ۵ کشور را به همتایان خود تبریک گفتقالیباف: از وزارت راه و شهرسازی انتظار ساختمان سازی نداریمقالیباف: تضاد منافع در حوزه بهداشت و درمان باید از بین برود.

نماینده مردم لامرد و مهر افزود: آغاز عملیات اجرایی نیروگاه ۹۳۰ مگاواتی غدیرانرژی لامرد، حضور در مراسم تکمیل ظرفیت ۳۰۰ هزارتنی بزرگترین و مدرن‌ترین کارخانه آلومینیوم کشور، بازدید از پالایشگاه پارسیان شهرستان مهر، بازدید از آزادراه لامرد-پارسیان و پروژه انتقال آب از خلیج فارس ازجمله برنامه‌های سفر یک روزه رئیس مجلس شورای اسلامی به این دو شهرستان خواهد بود.

منبع: دنیای معدن

عناوین برگزیده