تاریخ: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۲:۵۰
کد خبر: ۲۶۳۰۲۴
دستیار ویژه معاون اول رئیس‌جمهور خبر داد:
‌می‌متالز - اشتهاردی با اشاره به بازدید معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت از سامانه ۱۲۴ از دستور وزیر صمت برای رفع نواقص و کمبود‌ها تا ۲۹ خرداد خبر داد:

به گزارش می‌متالز، کاوه اشتهاردی، دستیار ویژه معاون اول رئیس‌جمهور در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: چندهفته پیش هم دکتر مخبر از این مرکز بازدیدکرد، اما امروز وضعیت اپراتور‌ها و کیفیت پاسخگویی به شکایات مردم مناسب نبود. وزیر صمت شخصا پیگیر این مشکلات است و دستور داده تا یکشنبه برای رفع نواقص و کمبود‌ها تدبیر شود.

محمد مخبر ۲۶ اردیبهشت امسال نیز به همراه آقای سیدرضا فاطمی امین وزیر صمت از مرکز ۱۲۴ بازدید کرده بود. سامانه پاسخگویی ۱۲۴ وزارت صمت با ۴۰ اپراتور در تهران و بیش از ۳۲۰ نفر در سطح کشور، در دو نوبت صبح و شب آماده دریافت شکایت مردمی از اصناف متخلف در زمینه‌های گرانفروشی، کم فروشی و احتکار است که پس از اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها رسیدگی به شکایات مردم در سریعترین زمان ممکن رسیدگی و بررسی می‌شود. این سامانه در حال حاضر با افزایش ساعات کاری و فعالیت خود، به طور میانگین روزانه ۴۵ هزار تماس تلفنی و شکایت مردمی را ثبت و پیگیری کرده است.

منبع: خبرگزاری شبستان

عناوین برگزیده