تاریخ: ۰۱ تير ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۶:۴۷
کد خبر: ۲۶۳۵۷۶
‌می‌متالز - همزمان با برگزاری جلسه کمیسیون مشترک مدیران روابط عمومی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی، بر لزوم هم‌افزایی میان روابط عمومی بانک‌ها در جهت پیشبرد اهداف نظام بانکی تاکید شد.

به گزارش می‌متالز، کمیسیون روابط عمومی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی به صورت ماهیانه تشکیل می‌گردد و اعضای این کمیسیون به بررسی مسائل مشترک می‌پردازند.

بانک توسعه تعاون میزبانی این نوبت را بر عهده داشت و مدیران روابط عمومی بانک‌های سپه، کشاورزی، رفاه کارگران، صادرات، ملی، صنعت و معدن، قرض الحسنه مهر ایران، تجارت، ملت، پست بانک، مسکن و صندوق کار آفرینی امید در این جلسه حضور یافتند.

در این جلسه اعضای کمیسیون بر لزوم هماهنگی و هم افزایی بانک‌ها برای پیشبرد اهداف شبکه بانکی در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مشتریان و عموم مردم تاکید نمودند و از سوی دیگر تداوم آموزش‌ها و ارائه نکات کاربردی برای عموم به منظور ارائه خدمات موثر مورد بررسی قرار دادند.

در ادامه مباحث مربوط به نقش بانک‌ها در حوزه مسوولیت اجتماعی و موضوعات فرهنگی مواردی بود که در دستور کار این جلسه قرار گرفت.

همزمان با پیشرفت‌ها در حوزه‌های متنوع بانکی، لزوم هماهنگی و هم افزایی بانک‌ها برای اطلاع رسانی موثر و تبلیغات خدمات نوین و آموزش‌های همگانی بیشتر احساس می‌شود. از این رو مدیران روابط عمومی بانک‌ها به ویژه بانک‌های دولتی و نیمه دولتی در پی هم افزایی و همفکری برای توسعه سطح آگاهی عموم جامعه از خدمات راهگشای بانکی هستند.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده