تاریخ: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۴:۲۳
کد خبر: ۲۶۹۰۴۰
‌می‌متالز - سخنگوی سازمان اموال تملیکی در خصوص انتشار عکس یک دستگاه خودروی سواری پلاک شده توقیفی بنز در یکی از انبار‌های اموال تملیکی استان بوشهر گفت: یکی از شیوه‌های استفاده از خودرو‌های قاچاق نصب پلاک جعلی یا پلاک‌های مربوط به سایر خودرو‌ها می‌باشد.

به گزارش می‌متالز، صاحب حجتی سخنگو و قائم مقام سازمان اموال تملیکی در خصوص انتشار عکس یک دستگاه خودروی سواری پلاک شده توقیفی بنز در یکی از انبار‌های اموال تملیکی استان بوشهر گفت: یکی از شیوه‌های استفاده از خودرو‌هایی که به صورت قاچاق و بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی وارد کشور می‌شوند، نصب پلاک جعلی یا پلاک‌های مربوط به سایر خودرو‌ها می‌باشد.

سخنگوی سازمان اموال تملیکی با اشاره به انتشار عکس مربوطه افزود: خودرویی هم که در عکس مشاهده می‌شود با پلاک جعلی تردد نموده و شماره پلاک نصب شده مربوط به خودروی مذکور نیست.

وی عنوان کرد: مشابه چنین خودرو‌هایی که با پلاک جعلی تردد می‌کنند در انبار‌های اموال تملیکی باز هم وجود دارد و خودرو‌های توقیف شده مذکور تا صدور رای قطعی از سوی مراجع رسیدگی‌کننده، به منظور تعیین تکلیف در انبار‌های سازمان اموال تملیکی نگهداری می‌شوند.

گفتنی است، حدود دو روز قبل بود که عکس مربوط به انبار اموال تملیکی بوشهر منتشر شد که در آن یک خودرو بنز در آن به صورت پلاک شده مشاهده شده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

عناوین برگزیده