تاریخ: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۹:۵۵
کد خبر: ۲۶۹۷۶۲
‌می‌متالز - گزارش تحلیلی از وضعیت نماد حگر با در نظر گرفتن حد ضرر ۶۴۰ تومان برای این سهم را پیش رو دارید.

به گزارش می‌متالز، حمل و نقل گهر ترابر سیرجان حرکتی را از سطح قیمتی ۶۴۰ تومان آغاز کرده و به تازگی توانسته از سطح مقاومتی ۷۱۰ تومان عبور کند.

براساس تحلیل تکنیکال؛ سهم حگهر جزء سهامی است که به تازگی عرضه اولیه شده و سابقه نموداری کوتاهی دارد که امکان تحلیل تکنیکال سهم را محدود می‌کند. در حال حاضر سهم حرکتی را از سطح قیمتی ۶۴۰ تومان آغاز کرده و به تازگی توانسته از سطح مقاومتی ۷۱۰ تومان عبور کند. اهداف قیمتی برای سهم در ۸۲۰ و ۸۶۰ تومان قرار دارند. رعایت حدضرر در ۶۴۰ تومان توصیه می‌شود.

براساس تحلیل بنیادی؛ شرکت حمل‌ونقل ترکیبی مواد معدنی گهر ترابری سیرجان (حگهر)، در چهار حوزه حمل‌ونقل ریلی، جاده‌ای، داخلی و سبک در منطقه گل گهر فعالیت دارد. در راستای توسعه خدمات شرکت اقدام به خریداری ۶۰ دستگاه کامیون بنز ده چرخ، ۳ دستگاه بیل مکانیکی و ۴ دستگاه لودر کرده است. خریداری ۱۰۰ واگن و ۱۰ لکوموتیو نیز برای سال جاری در نظر گرفته شده است. بیشترین سهم درآمدی شرکت از ارائه خدمات حاصل از حمل‌ونقل داخلی پروژه‌ها است ۶۲٪ از کل درآمد شرکت را شامل می‌شود و حاشیه سود ۳۳٪ برای شرکت دارد. مطابق گزارشات ۳ماهه، شرکت توانسته به ازای هر سهم سود ۲۸۸ ریالی محقق کند. روند رو به رشد در فاکتور‌های بنیادی شرکت مشاهده می‌شود.

منبع: صدای بورس

عناوین برگزیده