تاریخ: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۸:۱۹
بازدید: ۹۷
کد خبر: ۲۸۱۲۸۸
سرویس خبر : آهن و فولاد

ذوب آهن اصفهان به لحاظ فرهنگ بسیجی، سرآمد کشور است

‌می‌متالز - آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام ذوب آهن اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ۲۹ آبان ماه ...

به گزارش می‌متالز، آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام ذوب آهن اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ۲۹ آبان ماه با حضور سرهنگ خدامیان فرمانده سپاه ناحیه لنجان، آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی، سرهنگ مختاری فرمانده بسیج شهید تندگویان و جمعی از مسئولین، کارکنان و بسیجیان ذوب آهن برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه لنجان در این آیین ضمن گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافع حرم و مدافع امنیت گفت: این کشور با ایثار و شهادت حفظ شده است و با وجود این مردم ولایتمدار و بسیجیان جان برکف، هیچ قدرتی نمی‌تواند گزندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد کند.

سرهنگ خدامیان ذوب آهن اصفهان را به لحاظ فرهنگ بسیجی سرآمد استان و کشور دانست و گفت: سابقه درخشان این مجتمع عظیم صنعتی در پیروزی انقلاب اسلامی، پشتیبانی تجهیزاتی و اعزام نیرو در دوران دفاع مقدس به جبهه و نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت، نشان می‌دهد که تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی همواره پای انقلاب و نظام ایستاده اند.

فرمانده سپاه ناحیه لنجان، فتنه انگیزی و توطئه کنونی دشمنان علیه ایران را یک آزمایش الهی برای همگان دانست و گفت: برای سربلندی در این آزمایش باید دنباله رو شهدا باشیم و با پیروی از مقام معظم رهبری، اجازه ندهیم که دشمن به اهداف خود در این خاک مقدس برسد.
وی افزود: امروز دشمن به صورت عیان به میدان آمده و مساجد را آتش می‌زند، به مقدسات ما توهین می‌کند و امنیت و جان مردم را نشانه گرفته است تا این کشور را زمین گیر کند.

فرمانده سپاه ناحیه لنجان اظهار داشت: دشمن با تمام توان مقابل ولایت فقیه ایستاده است و می‌خواهد نور خدا را با دهان خاموش کند که البته مغلوب است و در این فتنه انگیزی خود، نابود می‌شود.

سرهنگ خدامیان افزود: بهترین تجدید میثاق با شهدای گرانقدر این است که پیرو آن‌ها باشیم و از خط ولایت خارج نشویم.

هفته بسیج از ۲۹ آبان ماه آغاز شده و تا ۵ آذرماه ادامه دارد و به همین مناسبت، برنامه‌های مختلف از جمله غبار روبی و عطرافشانی یادمان شهدا، مسابقات ورزشی و... در ذوب آهن اصفهان برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

عناوین برگزیده