تاریخ: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۳:۲۸
کد خبر: ۲۸۱۶۵۶
هفته آینده صورت می‌گیرد؛
‌می‌متالز - جمع‌بندی گزارش مربوط به تغییرات شاخص‌های محرومیت‌زدائی در کشور از دستورکار‌های کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در هفته آتی خواهد بود.

به گزارش می‌متالز، براساس دستورکار هفته آینده کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، روز یکشنبه (۶ آذر ماه) اعضای این کمیسیون به بررسی عملکرد هشت ماهه منابع و مصارف هدفمندی یارانه‌ها می‌پردازند.

رسیدگی به طرح الحاق یک تبصره به ماده (۱) قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور و استماع گزارش اقدامات و بررسی عملکرد اعتبارات دانشگاه فرهنگیان دیگر دستورکار‌های کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در روز یکشنبه هفته آینده خواهد بود.

همچنین اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات دوشنبه هفته آینده با حضور رئیس کل بیمه مرکزی و مدیران عامل شرکت‌های بیمه کشور به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات صنعت بیمه می‌پردازند.

براساس این گزارش اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس سه‌شنبه (۸ آذر ماه) به استماع گزارش اقدامات و بررسی اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارائی‌های سرمایه‌ای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور وزیر و مسوولان ذیربط این وزارتخانه می‌پردازند.

جمع‌بندی گزارش مربوط به تغییرات شاخص‌های محرومیت‌زدائی در کشور دیگر دستورکار کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در روز سه‌شنبه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مجلس شورای اسلامی (خانه ملت)

عناوین برگزیده