تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۱:۲۴
کد خبر: ۲۸۸۲۱۲
عضو هیات رییسه مجلس:
‌می‌متالز - علیرضا سلیمی گفت: مدل عرضه خودرو در بورس موفق عمل کرده است و با عرضه همه خودرو‌ها در بورس، دست دلالان و واسطه گران این حوزه قطع می‌شود و کمک بزرگی در راستای شفافیت به این حوزه می‌شود.

به گزارش می‌متالز، عضو هیات رئیسه مجلس نحوه عرضه خودرو در بورس کالا را موفق دانست و گفت: ساماندهی صنعت خودرو با عرضه مستمر در بورس کالا صورت می‌گیرد.

علیرضا سلیمی با اشاره به مزایای عرضه خودرو در بورس کالا اظهار کرد: با عرضه همه خودرو‌ها در بورس دست دلالان و واسطه گران این حوزه قطع می‌شود و اقدامات بزرگی در راستای شفافیت به این حوزه انجام می‌شود، چون حاشیه سود ۲۰۰ و ۳۰۰ میلیون تومانی در فروش برخی خودرو‌ها نصیب دلالانی می‌شود که هیچ توجیهی برای این امر وجود ندارد.

عضو هیات رییسه مجلس بیان کرد: عرضه خودر در بورس کالا مسئله صنعت خودرو را سامان می‌دهد و اگر قرار است از منابع عمومی پولی گیر کسانی بیاد مشخص و معلوم است.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی دلالان حاشیه این سود را به جیب می‌زنند و مردم از این موضوع منتقفع نمی‌شوند که با اقدام بورس کمک بزرگی برای ساماندهی صنعت خودرو صورت گرفت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن تصریح کرد: مدل عرضه خودرو در بورس کالا موفق عمل کرده است از اعضای شورای عالی بورس در این زمینه تشکر می‌کنم.

منبع: کالاخبر

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین