تاریخ: ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۵:۰۲
کد خبر: ۲۹۲۱۲۷
‌می‌متالز - به منظور امکان دسترســی به بازار کشــور‌های عضو اتحادیه اروپا و صدور محصــولات ذوب آهن اصفهان به این کشور‌ها برای نهمین سال متوالی و با انجام ممیزی، گواهینامه CE Marking تمدید شد.

به گزارش می‌متالز، محمد صدری، مدیر کیفیت فراگیر شرکت با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ممیزی سالیانه گواهینامه نشان CE (Conformity European) توسط سرممیز موسسه ICDQ اسپانیا طی روز‌های ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه جاری و بدون اعلام عدم انطباق عمده‌ای با موفقیت انجام گردید.

مهدی کوهی مدیر عامل شرکت در جلسه افتتاحیه این ممیزی با اشاره به جایگاه استاندارد‌ها و گواهینامه‌های بین المللی در ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین و بزرگ‌ترین شرکت تولید کننده مقاطع ساختمانی در ایران، صادرات محصولات تولیدی به کشور‌های خارجی و بازار کشــور‌های عضو اتحادیه اروپا را مد نظر قرار داده و بدین منظور از پذیرش و پیاده سازی جدید‌ترین استاندارد‌های مربوطه استقبال می‌کند.

صدری ضمن قدردانی از حمایت هــای مدیرعامل شــرکت جهت دریافت این گواهینامه، گفت: مدیریت‌های مختلف به ویژه آزمایشگاه مرکزی، نورد، فولادسازی، اتوماســیون و ارتباطات، خرید مواد اولیه و انرژی و نسوز در برگزاری موفقیت آمیز این دوره از ممیزی مشارکتی فعال داشتند.

در جلسه اختتامیه نیز، سرممیزموسسه ICDQ ضمن تشریح چگونگی ممیزی انجام شده در قسمت‌های مختلف شرکت، تلاش گسترده ذوب آهن اصفهان در جهت تحقق و ابقای شرایط استاندارد CE در این مجتمع صنعتی را قابل ملاحظه دانست و یادآور شد که ممیزی مراقبتی گواهینامه CE در ذوب آهن اصفهان همانند دوره‌های قبلی با موفقیت انجام و گواهینامه مربوطه تمدید اعتبار می‌گردد.

منبع: ذوب آهن اصفهان

عناوین برگزیده