تاریخ: ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۶:۵۱
کد خبر: ۲۹۲۳۱۷
مدیر مجتمع معادن زغال‌سنگ طبس؛
‌می‌متالز - مدیر مجتمع معادن زغال‌سنگ طبس از برگزاری جلسه‌ای به منظور تهیه و تدوین طرح جامع زغال‌سنگ طبس با حمایت جدی ایمیدرو و ایمپاسکو خبر داد.

به گزارش می‌متالز، حمیدرضا عسکری مدیر مجتمع معادن زغال‌سنگ طبس گفت: در جلسه‌ای که با حضور خانم غلامرضایی مدیر زیرساخت ایمیدرو، ناصرنیا مشاور شرکت تهیه و تولید و برخی مدیران عامل و نمایندگان شرکت‌های معدنی منطقه پروده طبس برگزار شد مساله تهیه و تدوین طرح جامع زغال‌سنگ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

عسکری عنوان کرد: سرمایه‌گذاری بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریالی ایمیدرو در طبس با هدف توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز شرکت‌های معدنی از قبیل آب، برق، جاده و احداث بزرگترین پایگاه امداد و نجات کشور انجام شد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه تامین زیرساخت‌های موردنیاز منطقه شامل آب، برق و جاده اظهار کرد: عملیات اجرایی پروژه احداث پایگاه امداد و نجات با پیشرفت ۴۲ درصدی در مرداد ماه سال آینده آماده بهره‌برداری خواهد بود.

مدیر مجتمع معادن زغال‌سنگ طبس در پایان به اهمیت موضوع تهیه و تدوین طرح جامع منطقه زغال‌دار پروده طبس پرداخت و تصریح کرد: کمیته‌ای تخصصی جهت بررسی طرح جامع زغال‌سنگ طبس تشکیل و کلیه شرکت‌ها نمایندگان خود را جهت عضویت در کمیته مذکور اعلام و با مشاور مربوطه همکاری لازم را داشته باشند.

منبع: بیرونیت

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده