تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۸:۵۹
کد خبر: ۲۹۶۴۹۵
‌می‌متالز - مهدی کوهی مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان جمعه ۲۶اسفندماه، ضمن بازدیدی سرزده و شبانه از کوره‌بلند، دیسپاچر کل و هماهنگ‌کنندگان خطوط تولید، در جریان امور فنی و روند تولید شرکت قرار گرفت.

به گزارش می‌متالز، کوهی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات تمامی تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی که با همت بلند و با تکیه بر توان و تجربه کارکنان و دانش فنی متخصصان داخلی به دستاورد‌ها و رکورد‌های متعدد دست یافتند، گفت: باید با تمام توان از همه ظرفیت‌های ذوب آهن اصفهان استفاده کنیم تا بتوانیم نیاز‌های خود را از داخل تامین و وابستگی کمتری به خارج از شرکت داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت اظهار کرد: غنای دانش و توان فنی و کارشناسی در ذوب‌ آهن اصفهان پشتوانه‌ای ستودنی برای این صنعت و سایر صنایع کشور می‌باشد.

وی در این دیدار بر لزوم تسریع در اتمام پروژه‌های ناتمام و تکمیل‌نشده در شرکت بویژه خطوط تولید تاکید کرد و گفت: ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان سرچشمه‌ی صنایع کشور با بهره‌گیری از علم روز جهان و بروزرسانی بی‌وقفه تجهیزاتی و با داشتن کارکنان متخصص و توانمند نمونه و الگویی بی‌بدلیل برای سایر صنایع است و قطعا آینده‌ای روشن در پیش روی این گنجینه‌ی صنعتی کشور قرار دارد.

بازدید سرزده و شبانه مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از خط تولید

بازدید سرزده و شبانه مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از خط تولید

منبع: ذوب آهن اصفهان

عناوین برگزیده